YKM’den ihtiyaç sahiplerine destek

YKM İzmit Mağazası, Gölcük’teki yardıma muhtaç ailelere giysi yardımı yapacak.Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in özel girişimleri ile YKM İzmit...

BÜYÜT

YKM İzmit Mağazası, Gölcük’teki yardıma muhtaç ailelere giysi yardımı yapacak.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in özel girişimleri ile YKM İzmit Mağazası ve Kızılay işbirliği sonucunda Gölcük Belediye Meclisince karar verilerek uygulamaya geçirilen Gıda ve Giysi Bankası kapsamında Gölcük'teki yardıma muhtaç ailelere Ramazan Bayramı öncesinde giysi yardımı yapılacak.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE
Başkan Ellibeş, “Bu örnek dayanışmamız geçmiş yıllarda da oldu. Hamdi Övünç beyin bu hayırseverliliği ile bu yıl 3.kez gerçekleştiriyoruz” dedi. Başkan Ellibeş ayrıca böylesi hizmetlerin ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasında destek veren Kızılay Gölcük Şubesi Başkan Yardımcısı Aylin Korkmaz'a da teşekkür etti.

GÖNÜL BAĞIMIZ VAR
YKM İzmit Mağazası sahibi Hamdi Övünç de, “Gölcük ile bir gönül bağımız var. Bunda Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’in ayrı bir yeri vardır. Geçtiğimiz yıllarda da bu şekilde bir çalışmamız oldu, insanları sevindirmek çok güzel bir duygu” dedi.

22 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR