İZAYDAŞ hissedarlarını ağırladı

Şirketin çevresindeki altı mahallenin muhtarları ile bir mahallenin sakinleri çalışmalar hakkında bilgi aldıÖzel sektör anlayışını kamu sorumluluğu il...

BÜYÜT

Şirketin çevresindeki altı mahallenin muhtarları ile bir mahallenin sakinleri çalışmalar hakkında bilgi aldı

Özel sektör anlayışını kamu sorumluluğu ile birleştirerek atıktan değer üretiminde de öncü kuruluş olan İZAYDAŞ, komşularını tesislerinde ağırlamaya devam ediyor. İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İZAYDAŞ’ta Kocaeli’nde yaşayan herkesin hissesi olduğunu belirterek, “Hissedarlarımızın görüş ve düşünceleri bizim için önemli” şeklinde konuştu.

6 MUHTAR, 2 ESKİ MUHTAR, 1 MAHALLE
Depolama alanlarıyla ilgili bilgilendirme programları çerçevesinde gerçekleşen ziyaretlerde bu kez 6 muhtar, 2 eski muhtar ve bir mahallenin sakinleri ağırlandı. Farklı günlerde gerçekleşen ziyaret programlarına, Alikahya Fatih Mahallesi Muhtarı Yaşar Keleş, Alikahya Merkez Mahallesi Muhtarı Enver Gökbudak, Alikahya Atatürk Mahallesi Muhtarı Cemil Marul, Atatürk Mahallesi eski muhtarlarından Turan Seçkin, Atatürk Mahallesi sakinlerinden Esra Aydın, Yuvam Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sevgi Koyun, Durhasan Mahallesi Muhtarı Burhan Tuğtekin, Durhasan Mahallesi eski muhtarlarından Orhan İlhan, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Fatma Keskin ve mahalle sakinleri katıldı. Deponi Şefi Bilge Girgin’in, İZAYDAŞ’ın çalışma sistemi ve faaliyet alanları da kapsayan sunumu ile başlayan program saha gezisi ile devam etti. Özellikle yaz aylarında evsel çöp depolama alanlarından gelen koku ile ilgili şikâyetlerini dile getiren komşu misafirler, alınan tedbirlerle ilgili çalışmaları yerinde görme fırsatı da buldu.

SARAÇ: BURADA HEPİNİZİN HİSSESİ VAR
İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, programın sonunda komşuları ile bir araya geldi. Saraç, bu ziyaretleri önemsediklerini söyledi. Genel Müdür Saraç, “Sonuçta bu şirket Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şirketi yani Kocaeli’nde yaşayan herkesin burada bir hissesi var. Biz bu ziyaretleri bir sivil denetim olarak görüyoruz. Sizlerin düşünce, öneri ve eleştirileri bizim için önemli” değerlendirmesini yaptı.

19 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR