Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne Golden City Awards’dan ödül

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Şehircilik ve Kentsel Tasarım Projeleri alanında en profesyonel yarışma olan Golden City Awards’dan ödül aldı. İ...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Şehircilik ve Kentsel Tasarım Projeleri alanında en profesyonel yarışma olan Golden City Awards’dan ödül aldı. İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Hafriyat ve Denetim Şube Müdürlüğü’nde çalışan personel, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na yarışmada alınan ödülü takdim etti. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette emek sarf ederek ödül alan çalışanlara teşekkür etti.

 

“ŞEHRİN KİRLENMESİNİN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ”

İbrahim Karaosmanoğlu, “Hafriyat noktasında işini namuslu yapanın önünü açacağız. Ancak kanunların ve koyduğumuz ilkelerin dışına çıkanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Kentin her noktası kontrol altındadır ve olmaya da devam edecek. Hafriyat atığı noktasında şehrimizin kirlenmesinin önüne geçeceğiz” şeklinde konuştu.

 

“HAFRİYATTA ÖNEMLİ BİR MESAFE ALDIK”

İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler’in takdim ettiği ödülün töreni, İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilmişti. Törende en iyi akıllı kent teknolojisi kategorisinde ödülü "Hafriyat Bilişim ve Yönetim Sistemi" projesiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kazanmıştı. Ödülü alan Hafriyat ve Denetim Şube Müdürlüğü çalışanlarına hitaben konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Geçmiş yıllara rağmen hafriyatların taşınması ve denetiminde önemli mesafeler aldık. Burada kurulan sistem sizlerin gayretli çalışmasıyla oldu” dedi.

02 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR