Başiskele’de komisyonlar belirlendi

Başiskele Belediyesi, nisan ayı meclis toplantısında komisyonlar belirlendi. Encümen üyeliklerine Hikmet Tuncay ile Mustafa Bayraktutar seçildi.Başisk...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi, nisan ayı meclis toplantısında komisyonlar belirlendi. Encümen üyeliklerine Hikmet Tuncay ile Mustafa Bayraktutar seçildi.

Başiskele Belediyesi nisan ayı meclis toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Belediyenin meclis salonunda yapılan toplantıya Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz başkanlık etti. Toplantıda Meclis 1. ve 2. Başkan Vekili seçimi, Kâtip Üye seçimi, Encümen Üyeliği, İmar Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonu üyeleri seçimi gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 13 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

SEÇİM YAPILDI
Meclis toplantısında yoklama ve açılış ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem gereği yapılan seçimlerde 1. Başkan Vekilliğine Faik Çakıroğlu, 2. Başkan Vekilliğine Ahmet Karaaslan, Asil Kâtip Üyeliğine Osman Çağman ile Birol Koyuncuoğlu, yedek Katip Üyeliğine Naci Yıldırım ve Mehmet Can seçildi. Daha sonra Encümen ve komisyon üyeleri belirlenerek, faaliyet raporu okunarak oylandı.

KOMİSYONLAR
ENCÜMEN

Hikmet Tuncay (AKP)
Mustafa Bayraktutar (AKP)

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
Erkan Kutluer (AKP)
Kadir Altıntaş (AKP)
Ali Şahintürk (AKP)
Muharrem Gökbayrak (HAS PARTİ)
İsmail Özkar (CHP)


PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
Mustafa Şahintürk (AKP)
Zülküf Tanta (AKP)
Murat Eşdoğan (AKP)
Eyüp Çelik (AKP)
Şefik Karaaslan (HAS PARTİ)

06 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR