Tüpraş’ta 11. Briç Festivali birincileri belli oldu

Ulusal, uluslararası oyuncuların katılımıyla heyecanlı karşılaşmalara sahne olan Tüpraş Briç Festivali’nin 11’incisi, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Gö...

BÜYÜT

Ulusal, uluslararası oyuncuların katılımıyla heyecanlı karşılaşmalara sahne olan Tüpraş Briç Festivali’nin 11’incisi, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi İlknur Meriç’in başkanlığındaki Büyükşehir Briç Spor Kulübü ve Tüpraş Sosyal Etkinlikler İzmit Oyun Kulübü işbirliği ile gerçekleşti. 39 takım 156 oyuncu katılımlı Board-A-Match ile başlayan  Tüpraş 11. Briç Festivali’ne 17 kentten 306 sporcu katıldı. Turnuvada çok sayıda milli sporcu ve başta Kocaeli Üniversitesi olmak üzere ülkemizin çeşitli üniversitelerinden gelen 20 üniversite öğrencisi de yarıştı.


ONUR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Turnuvanın teknik sorumluluğunu geçen yıllarda olduğu gibi Baş Direktör Rahmi İyilikçi üstlenirken skorizasyon Güray Sevim, Özkan Yurtsever, Ünsel Alp Ünlüoğlu ve Erhan Kahraman tarafından yürütüldü. Festivalde geçtiğimiz yıl jübilesini yapan Baş Direktör Dursun Külük’e Tüpraş Genel Müdür Yardımcısı Mesut İlter tarafından onur plaketi takdim edildi. 


YARIŞMANIN BİRİNCİLERİ

Yarışmada Final A birinciliğini İhsan Tosun, Volkan Denizci; Final B birinciliğini Soner Çubukçu, Tolga Özbay; Gençler birinciliğini Eren İmdat, Burcu Üsküp; Kadınlar birinciliğini Dilek Yavaş, Nur Kumkale; Senyör birinciliğini Ergun Korkut, Enver Durulmuş; Karışık birinciliğini İsmail Kandemir, Sevil Nuhoğlu; Tüpraş birinciliğini Nami Yılmaz, Hüseyin Büyükyıldız çifti kazandı.

16 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR