Ejderoğlu: AKP yok olmaya başladı

Hep birlikte yapılan iftardan sonra konuşan İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “AKP Proje partisidir. Yok olmaya başladılar” ifadelerini kullandı. Saadet P...

Hep birlikte yapılan iftardan sonra konuşan İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “AKP Proje partisidir. Yok olmaya başladılar” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi İl ve İlçe Teşkilatları fuar içinde bulunan Ayışığı Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Yaklaşık 750 kişinin katılım gösterdiği iftar yemeğine SP Genel İdare Kurulu (GİK) Marmara Bölge Sorumlusu Selim Sait Terzioğlu, SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, SP İlçe Başkanları, İl ve İlçe Teşkilat yönetimleri ve çok sayıda partili katıldı.

 

ice2-007.jpg

 

SP’LİLER VE MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER

İftar programında oruçlar açıldıktan sonra ilk olarak konuşan SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, "Bu iftar programımızı divan programı şeklinde yapıyoruz. İl ve ilçe yöneticileriyle beraber Kocaeli’nin önemli insanlarıyla beraber programı gerçekleştiriyoruz. Bu salonda bugün Saadet Partililer ve Milli Görüşçüler var. Bu gücü bize veren Cenab-ı Hak’ka şükürler olsun. Bu gün bizi şaşırtacak şekilde hem Türkiye de hem dünya da inanılmaz olaylara şahit oluyoruz. Güzel işler gerçekleştiren bu salonu dolduran milli görüşçülerdir" ifadelerini kullandı.

 

ice1-012.jpg

 

ÇÖKÜŞLERİNİ CANLI CANLI İZLİYORUZ

Konuşmalarına devam eden Ejderoğlu Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, "Şu anda ülkede büyük bir umut bağlanan ve hareket edilen siyasi hareketin çöküşünü canlı yayınla izliyoruz. Bir siyasi hareketin 14 yıllık proje hareketinin, dışarıdan beslenen siyasi projenin nasıl tasfiye edildiğini izliyoruz. Savaşlarda insan kayıpları olduğu gibi bu tip siyasi mücadelelerde de insan kayıplarına şahit oluyoruz. Biz bu ülkeyi oluşturan bütün insanlarla beraber huzurun gelmesini temin edecek bir siyasi hareketiz. O yüzden bu siyasi hareketin tasfiyesinden memnun değiliz çünkü insan kaybediyoruz. Bunu mahallerde çalışma yaparak asgariye indireceğiz. Toplantılarımız, mahalle çalışmalarımız bizim esas çalışmalarımızdır ve durmaksızın ömrümüz sonuna kadar bu çalışmaları yapacağız" diye konuştu.

 

DAHA FAZLA ÇALIŞMALIYIZ

Daha fazla çalışmaları gerektiğini vurgulayan Ejderoğlu "Bizler iktidar olsak bile hem ülke için çalışacağız hem de teşkilat çalışmalarımızı yapacağız. Bizler SP olarak daha fazla çalışmalıyız. Daha fazla teşkilat çalışmalarına katılmalıyız daha fazla disiplinli davranmalıyız. Seçim 3 ay sonra veya 3 sene sonra olabilir. Elimizde bir sihirli değnek olsa da seçimle bu insanları bir an önce göndersek. Ama seçimle bu insanları göndermek için tam manasıyla hazır olmalıyız" dedi.

 

ARADA KALANLAR EZİLECEK

Ejderoğlu'nun ardından konuşan Genel İdare Kurulu (GİK) Marmara Bölge Sorumlusu Selim Sait Terzioğlu ise , "Hazır olmak için teşkilat çalışmalarını güçlendirmeliyiz. Eleştirilere çok takılmadan çalışmaya devam etmeliyiz. Geçen iktidarın kongresi oldu. Fakat kimse 15 günde o başbakanın oraya nasıl getirildiğini sorgulamadı. Kongrelerinde Cumhurbaşkanının mesajı okunurken ayakta duruyorlar. Biz sadece Allah için kıyama dururuz. Biz o gaflete düşmüş insanların hepsini gafletten kurtaracağız. İktidara hazırlık çalışmaları yapacağız bunun önüne de kimse geçemez bizim dişlilerimiz yeni çalışmaya başladı, dişlilerin arasında kalanlar ezilip gidecek" diyerek sözlerini sonlandırdı.

Ahmet HAZER

20 Haziran 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR