AVRUPA ARTIK DAHA YAKIN

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak belediyenin gençlik çalışmalarını yürüten İzmit Belediyesi Gençlik Bilgilendirme ve...

BÜYÜT


İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak belediyenin gençlik çalışmalarını yürüten İzmit Belediyesi Gençlik Bilgilendirme ve Danışma Merkezi ‘GençİZ” çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yerel ve ulusal ölçekte pek çok çalışmayı gerçekleştiren Gençİz’in, İzmit Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile düzenlediği “Gençlik Bilgilendirme Toplantıları” yoğun ilgi görüyor.

‘GençİZ” sorumlusu Ömer Kaya tarafından Eurodesk ve yerel gençlik projeleri hakkında bilgilerin verildiği toplantılar son olarak Cahit Elginkan Anadolu Lisesi, İzmit Lisesi ve Gazi Lisesi’nde gerçekleştirildi.

“HER ZAMAN GENÇ-İZ”

“Her Zaman Genç-iz” sloganıyla öğrencilere AB Gençlik Programları, Eurodesk ve yerel gençlik projeleri hakkında bilgilerin verildiği toplantı sonunda tüm katılımcı gençler Genç-iz veri tabanına kayıt olmak için gerekli formları doldurdular. Büyük ilgi gören toplantıya katılan gençler en kısa zamanda bilgi sahibi oldukları projelere aktif olarak katılarak bireysel olarak kendilerini geliştirmek istediklerini belirttiler.

KOCAELİ’DE TEK

Kocaali’de tek Eurodesk Türkiye Temas Noktası olarak hizmet veren İzmit Belediyesi, gençlerin Avrupalı akranları ile bir araya gelmeleri için büyük fırsatlar sağlayan Eurodesk’in tanıtımı yapmaya devam ediyor. İnternet üzerinden ua.eurodesk.gov.tr adresinden kolayca ulaşılabilen Eurodesk Türkiye aynı zaman sosyal medyada etkin biçimde bilgilendirmelerini sürdürüyor.

Eurodesk hakkında bilgi almak ve gençlik çalışmalarında aktif olarak çalışmak isteyen gençler Belsa Plaza B Blok’ta faaliyet gösteren İzmit Belediyesi Gençlik Merkezi’ne gelerek bilgi alabilirler.

22 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR