TÜMSİAD, MÜSİAD’ı ziyaret etti

TÜMSİAD heyetini MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali Kurt ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladılar. TÜMSİAD Gebze Şubesi heyetinde Şube Başkanı Ensar Korkmaz...

BÜYÜT

TÜMSİAD heyetini MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali Kurt ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladılar. TÜMSİAD Gebze Şubesi heyetinde Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Başkan Yardımcısı Lütfi Çetinkaya, Yönetim Kurulu üyeleri Muhteren Çay, Yusuf Ekinci, Hüsamettin Kazi ve Şube Genel Sekreteri Önder Arslan yer aldı.

 

MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali Kurt, TÜMSİAD’ın kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kurt,25 Nisan’da yapacakları MÜSİAD genel kuruluna TÜMSİAD Gebze Şubesi yönetim kurulu üyelerini de davet ettiklerini belirtti.

 

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz ise şube olarak birçok faaliyette bulunduklarını, bunlar arasında daha çok gündemlerinde olduğunu söylediği girişimcilik eğitimi ve yurt dışı iş gezilerinden bahsetti. Şimdiye kadar 17 girişimcilik eğitimi yaptıklarını, bu eğitimlerle 510 kişiye eğitim verdiklerini belirten Başkan Korkmaz, KOSGEB destekleri için gerekli olan bu eğitimlerde, kursiyerlere detaylı bir şekilde gerekli bilgilerin verildiğini anlattı. Yakınlarda planladıkları, Kırgızistan ve Kazakistan’ı kapsayacak iş gezilerinin olduğundan da bahseden Başkan Korkmaz, yeni MÜSİAD Gebze Şube yönetimine hayırlı olsun dilek ve temennilerinde bulundu.

24 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR