Büro Memur-Sen, toplu sözleşmeyi konuştu

Büro Memur-Sen, Anayasa değişikliğinde yer alan ilgili maddeleri konuşmak üzere dün MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde istişare toplantısı yaptı.Memur-Sen’e...

BÜYÜT

Büro Memur-Sen, Anayasa değişikliğinde yer alan ilgili maddeleri konuşmak üzere dün MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde istişare toplantısı yaptı.

Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen, MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde istişare toplantısı yaptı. Toplantıya Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi, Basın Yayın Sorumlusu A. Vahid Ergin, Mali Sekreter Kadir Çiçek, Kocaeli Şube Başkanı Salih Aydın, şube yönetimi ve işyeri temsilcileri katıldı. Toplantıda kamu toplu görüşmeleriyle ilgili Anayasa değişikliğinde yer alan maddeler ele alındı.

DEĞERLENDİRECEĞİZ!
Şube başkanı Salih Aydın, “Büro iş koluna bağlı işyerlerinde grafik dağınık olduğu için iletişim sağlamakta zorluk çekiyoruz. Genel merkez başkanımız ve temsilcilerimiz ile istişare toplantısı yapmak için burada toplandık. Amacımız bu yıl elde ettiğimiz toplu sözleşme hakkını en iyi şekilde değerlendirmek. Toplu sözleşmenin getirilerini üyelerimize anlatmak” şeklinde konuştu. Büro Memur-Sen üyeleri ve işyeri temsilcileri toplantı sonunda MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde yemek yedi.

20 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR