AKP Bekirpaşa’da dostluk mesajları

AKP Bekirpaşa Belde yönetimi aylık bir toplanmaya devam ediyor. Hafta sonu bir arada olan belde yönetiminin eksiksiz olarak kahvaltıya katılımları dik...

BÜYÜT

AKP Bekirpaşa Belde yönetimi aylık bir toplanmaya devam ediyor. Hafta sonu bir arada olan belde yönetiminin eksiksiz olarak kahvaltıya katılımları dikkat çekti.

İki yıl AKP ailesine Bekirpaşa Belde yönetimi olarak hizmet veren üyeler, beraberliklerinin, dostluk çerçevesinde kalıcı olduğunu gösterdiler. Sekapark Otel’deki kahvaltıda; Nezih Demirtaş (Eski İzmit İlçe Başkan Yardımcısı), Mahmut Öztürk (İzmit Belediye Meclis üyesi), Tekin Güner (Tavşantepe Mahalle Muhtarı), Mehmet Akgüneş (eski ilçe başkan yardımcısı), Rıfat Akbaş (eski ilçe başkan yardımcısı), Şükrü Yazıcı (Yahya Kaptan Mahalle Temsilcisi), Yücel Yıldız (eski belde yöneticisi), Ergün Hane (eski belde yöneticisi), Ekrem Karakuzu (eski belde yöneticisi ve eski Tepeköy Mahalle Muhtarı), Hüseyin Efe (eski belde yöneticisi), Hüsnü Tosun (eski belde yöneticisi), Niyazi Ceylan (eski belde yöneticisi), Osman Erdem (eski belde yöneticisi), Rafet Yücel (eski ilçe başkan yardımcısı), Gökhan Şener (eski yöneticisi) ve Fahrettin Özaydın (eski belde yöneticisi), Emine Yurtsever (Eski İzmit İlçe Başkan Yardımcısı), Semra Düzcan (Eski Belde Kadın Kolları Başkanı) hazır bulundu.

ÖZTÜRK AÇIKLAMA YAPTI
Eski çalışmaların hasbihal edildiği kahvaltı programında ülke gündemine de değinildi. Büyükşehir Belediyesi’nin ve İzmit Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların konuşulduğu toplantıda İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Öztürk, İzmit Belediyesini seçim zamanı verdiği sözlerin 3 yıl içinde büyük bir kısmının tamamlandığını aktardı ve arkadaşlarının sorularına cevap verdi. Toplantıda hazır bulunan AKP eski Bekirpaşa Belde Başkanı Nezih Demirtaş, bu tür toplantılara devam edeceklerini söyledi.

26 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR