KOÜ’de Ortak Program Çalıştayı düzenlendi

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp önderliğinde yapılan toplantıya ortak program koordinatörleri, sorumluları, program başkanları ile akad...

BÜYÜT

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp önderliğinde yapılan toplantıya ortak program koordinatörleri, sorumluları, program başkanları ile akademisyenler katıldı.

 

İLETİŞİM GELİŞECEK

Çalıştayda, temmuz ayında düzenlenen toplantıda dile getirilen sorunların bir kısmının çözüme kavuştuğunu belirten Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gökalp, “Okullarımızdaki ortak programları oluşturmamızın sebebi standartlaştırmak değil, aynı öğrenim kazanımı olan derslerin aynı düzeye gelmesini sağlamak. Bununla birlikte kurumsallaşarak, okullar arasındaki iletişim seviyesini artırmaktır” dedi.

 

DOÇ. DR. ERGİN SUNUM YAPTI

İzmit MYO Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emre Ergin “MYO Ortak Programları” ile ilgili bir sunum gerçekleştirerek, programların kapsamı, sürecin gelişimi, planlanan yenilikler ve bu kapsamda yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Programın ve derslerin genel değerlendirmesi, akademik yetkililerin değişikliği, genel bilgilerin standart duruma getirilmesi, yapılacak işlerin sorumlularının ve tarihinin belirlenmesi gibi konuların ele alındığı eş zamanlı 9 farklı oturum ardından yapılan genel değerlendirme ile çalıştay sona erdi.

15 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR