Gürcan Kolay: İşçinin olduğu her yerde biz varız

Geçtiğimiz hafta Ülkücü İşçiler Derneği’ne Başkan olarak ataması yapılan Gürcan Kolay dün Soydan İş Hanı’nda bulunan dernek binasında kahvaltılı bası...

Geçtiğimiz hafta Ülkücü İşçiler Derneği’ne Başkan olarak ataması yapılan Gürcan Kolay dün Soydan İş Hanı’nda bulunan dernek binasında kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Dernek üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda kent gündeminde yer alan konuları değerlendiren Gürcan Kolay, derneklerinin önümüzdeki hafta kongreye gideceğini açıkladı.

 

SEÇİLMİŞ BAŞKAN OLACAK

Kongreyle birlikte seçilmiş başkan olarak göreve devam edeceğini de ekleyen Gürcan Kolay, yönetim listesinin büyük oranda belirlendiğini de aktardı. Kentteki işçi grevlerini de hatırlatan Kolay, “Yönetim kurulu toplantısını bitirdikten sonra Yıldız Sunta’ya desteğe gideceğiz. Daha sonra Liman – İş Sendikası’nın özelleştirme kapsamında direnişi var oraya da desteğe gideceğiz” dedi.


ÜYE OLAMAYA DAVET ETTİ

Kendini işçi hisseden herkesi derneğe üye olmaya davet eden Gürcan Kolay, açıklamasının devamında,”Bundan sonra işçinin olduğu yer yerde biz olacağız. İşçilerin mağdur olduğu yasa dışı olaylar var. İşçinin mağdur olduğu her yerde biz varız” ifadelerini kullandı. İlimizde 1999 yılında kurulan derneğin 150 üyesi bulunuyor.

18 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR