Üzülmez, Tarakçı Kardeşlere örnek işyeri belgesi verdi

Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından ilçe esnafları arasında yapılan değerlendirmeye göre belirlenen işletmelere örnek işyeri, i...

BÜYÜT

Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından ilçe esnafları arasında yapılan değerlendirmeye göre belirlenen işletmelere örnek işyeri, işletme sahiplerine de teşekkür belgesinin verildiği uygulama kapsamında Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Tarakçıoğulları Lokantası sahibi Tarakçı Kardeşlere örnek işyeri ve teşekkür belgesini verdi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mal ve hizmetlerde daha kaliteli, iş ahlakına bağlı, hijyen koşullarına uyan, dürüst ve hassas ticaret anlayışı ile çalışan işletmelerin artması ve bu tür işletmeler arasında rekabet ortamı oluşturmak için örnek işyeri projesini ilçede hayata geçirdi. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in talimatları doğrultusunda Belediye Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimler sonunda, belge almaya hak kazanan işletmelere belgeleri de Başkan Üzülmez tarafından veriliyor. Son olarak Köseköy Mahallesi’nde faaliyet gösteren Tarakçıoğulları Lokantası’na örnek iş yeri belgesi veren Başkan üzülmez işletme sahipleri Kazım, Hüseyin ve Selami Tarakçı kardeşlere belgelerini, işyeri ziyareti sırasında takdim etti.

 

Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri tarafından örnek işyeri seçilen işletme sahiplerini tebrik eden Başkan Üzülmez, “Kartepe Belediyesi olarak uygulamaya başlattığımız örnek iş yeri çalışması ile esnafımızı takdir etmenin yanında bu belgeyle diğer esnaflarımızı teşvik etmiş olduğumuzu düşünüyorum. Gıda işinde daha çok önem arz eden hijyenik olma, temizlik, vatandaşa sunumdaki kaliteyi artırması noktasında bu uygulamalarından dolayı işyeri sahiplerini tebrik ediyorum” dedi.

25 Kasım 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR