“AKP’nin seçmeni de memnun değil”

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, yaptıkları kamuoyu anketlerinde AKP’nin kendi seçmenlerinin bile yapılan hizmetlerden memnun olmadığını söyledi.MHP...

BÜYÜT

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, yaptıkları kamuoyu anketlerinde AKP’nin kendi seçmenlerinin bile yapılan hizmetlerden memnun olmadığını söyledi.

MHP İl Yönetim Kurulu önceki gün haftalık toplantısını yaptı. Toplantı öncesinde basın açıklaması yapan İl Başkanı Celalettin Yaylak, seçim gündemiyle ve anketlerle ilgili bilgi verdi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın engelli bir vatandaşın asgari düzeyde iyileştirme istemesi üzerine, ‘Gözlerin görmediği halde seni işe aldık daha ne istiyorsun’ sözleri ile ilgili konuşan Yaylak, “Bu söylemler ancak bu iktidarın bakanlarına yakışır” dedi.

AKP’LİLER MEMNUN DEĞİL
Yaptıkları kamuoyu araştırmaları hakkında açıklamalarda bulunan Yaylak, özellikle AKP seçmeni üzerinde yaptıkları araştırmalar neticesinde AKP’nin işsizliğe çare bulamadığını, bu konuda çok yetersiz kaldığını ve AKP’nin kendi seçmenini dahi memnun edemediğini söyledi.

17 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR