Sedat Köse yönetimini açıkladı

Mevcut Başkan Ayhan Varol’un tekrar aday olmadığı Genç Kocaelililer Derneği (GKD)’nin bugün sosyal tesislerinde saat 12.30’a gerçekleştirilecek 18’in...

Mevcut Başkan Ayhan Varol’un tekrar aday olmadığı Genç Kocaelililer Derneği (GKD)’nin bugün sosyal tesislerinde saat 12.30’a gerçekleştirilecek 18’inci Olağan Genel Kurulu öncesinde adaylığı açıklanan Sedat Köse yönetimini tanıttı. Önceki akşam İmperial Park Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Köse, seçilmesi durumunda gerçekleştireceği projelerinden de bahsetti.

 

‘BU KENTE BORÇLUYUZ’

Sedat Köse, “GKD, ilimizin gençliğine, Kocaeli’ye, Kocaelili gençlere kendi geleceklerine yön verebilme şansı tanımaktır. Gerçek manada bir sivil toplum kuruluşlu olan ve 26 yıllık mazisi olan köklü bir geleneğe sahip derneğimiz bir olağan kongre aşamasına daha geldi. Doğduğumuz ve yaşadığımız bu kente borçlu olduğumuzu düşünüyor ve bu bilinçle çalışmalarımıza sürdürülebilir noktada kentimize hizmet etmek için yola çıkıyoruz” şeklinde konuştu.


SEDAT KÖSE KİMDİR?
1978 yılında İzmit’te doğan Köse, 2002 yılından bu yana Kocaeli Güven Seyahat Firmasının Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor. Çeşitli STK ve dernekte görev alan Sedat Köse, GKD’nin aktif üyesi olup KOTO 17. Komite Başkanlığı devam etmektedir. Köse, evli ve üç çocuk babasıdır.
 

Sedat Köse’nin Yönetim Kurulu Listesi;

Yasemin Gökçelik

Baturhan Üretürk

İsmail Kolaylı

Gürcan Seymen

Yücel Gül

Umut Ongül

Nurten Kızılkaya

Oktay Kocatekin

Hasan Kaya

Atalay Alpaslan

Ayşegül Ayaz

Yunus Akyürek

Filiz Kayabay

Halil Kesikbaş

Mert Aksoy

Kahraman Yüce

Fatma Demir

24 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR