Türk Pirelli; Cumhuriyeti bayrakla, sanatla kutladı

Türk Pirelli fabrikası 29 Ekim Cumhuriyet bayramı coşkusunu sanatla yaşadı. Fabrika çalışanlarından oluşan Türk Sanat Müziği  Korosu,Cumhuriyet Bayra...

BÜYÜT

Türk Pirelli fabrikası 29 Ekim Cumhuriyet bayramı coşkusunu sanatla yaşadı. Fabrika çalışanlarından oluşan Türk Sanat Müziği  Korosu,Cumhuriyet Bayramı özel konseri muhteşem oldu. Kocaeli Üniversitesi Prof.Dr.Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezindeki konsere Türk Pirelli Endüstri Direktörü Hakan Yalnız  ve fabrika yöneticileri, Lastik İş Genel Başkanı Abdulah Karacan ve sendika yöneticileri, işyeri temsilcileri ile birlikte, fabrika çalışanları aileleri ile birlikte katıldı.


BAYRAK SALLADILAR

Yüksel Taşören yönetiminde iki bölüm halinde gerçekleşen konserde Nihavent, Hicaz , Uşşak Seba Türkü, Muhayyer Kurdi ve Rumeli türküleri ile çoşan konsere katılanlar,Atatürk’ün sevdiği şarkılar,Atatürk marşı ve 10.yıl marşı ile bayrak sallayıp eşlik ederek Cumhuriyet kutlamasını gerçekleştirdiler. Sanayi üretiminde olduğu kadar sosyal etkinlikler ile de  ses getiren Türk Pirelli Lastik fabrikasında 29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı çoşkusu sanatla yaşandı.


KONSERE İLGİ BÜYÜKTÜ

Fabrika çalışanlarının oluşturduğu Türk Pirelli, Sanat Müziği korosu, Kocaeli Üniversitesi Prof.Rr.Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde muhteşem bir konser verdi.Türk Pirelli Fabrikası Endüstri Direktörü Hakan Yalnız, Endüstri İlişkiler Müdürü Gence Saygun, Mühendislik Müdürü  Nuri Erdoğdu, Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç, Oto Üretim Sorumlusu Mesut Bilgin, AR-GE Kalite Müdürü Nail Güntut, Motorsport Müdürü Alp Duyum,Market Kalite Müdürü Oktay Ginalli ve bir grup yönetici,Lastik İş Genel Başkanı Abdulah Karacan,Kocaeli İdari Sekreteri Ercan Yavuz ,işyeri temsilcileri ile fabrika çalışanları aileleri ile birlikte konserde hazır bulundular.


KONSER VERDİLER

Katılanlara verilen kokteylin ardından Pirelli Türk Sanat Müziği Korosu Yüksel Taşören yönetiminde  iki bölüm halinde konseri  gerçekleştirdi.İlk bölümde  nihavent eserler koro ve koro içindeki sanatçılar ile birlikte söylendi.İkinci bölümde Hicaz, Uşşak, Muhayyer Kurdi, Seba Türkü ve Rumeli eserleri coşkuyu arttırdı.Atatürk’ün sevdiği eserler, Atatürk marşı ve 10.Yıl marşı, konserde bulunanların bayrak salayarak ve eşlik ederek katılmaları ile Cumhuriyet kutlaması tavan yaptı.Konserin ardından yönetmen Yüksel Taşören ve koro sanatçılarına Türk Pirelli Endüstri Direktörü Hakan Yalnız ve Lastik İş Genel Başkanı Abdulah Karacan birlikte plaket verdiler.

30 Ekim 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR