KOÜ’de şaşılık konuşuldu

        Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı ve Türk Oftalmoloji Derneği Derneği (TOD) Şaşılık Birimi tarafından dü...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı ve Türk Oftalmoloji Derneği Derneği (TOD) Şaşılık Birimi tarafından düzenlenen “Şaşılık ve Çocukluk Çağında Görülen Göz Problemleri” sempozyumu geçtiğimiz günlerde Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

 

BÜYÜK İLGİ

Açılış konuşmasını KOÜ Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları AD emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Yusuf Çağlar ve TOD Şaşılık Birimi Başkanı Prof. Dr. Mehdi Süha Öğüt’ün yaptığı sempozyuma TOD Şaşılık Birimi Yürütme Kurulu, Türkiye’nin dört bir yanında bu konu ile uğraşan Şaşılık Birimi aktif üyeleri, üniversitemiz Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları AD öğretim üyeleri ile 140 göz hekimi ve asistan katıldı.

 

ÖNEMLİ KONULAR

Sempozyumda Pediatrik Katarakt Cerrahisi ve Sonrası Takip, Şaşılıkta Tartışmalı Konular, Pediatrik Oftalmoloji’de Güncel Gelişmeler, Şaşılık Tanı ve Tedavisinde ipuçları ve Pediatrik Tartışmalı Olgu Sunumları konuları ele alındı.

 

08 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR