Körfez okulları ŞOV yaptı!..

Tam 10 kez kürsüde yer alan Körfez okulları, 4 şampiyonluk, 1 ikincilik, 2 üçüncülük ve 4 de 4.'lük elde ederek son dönemdeki yatırımlarının karşılığ...

Tam 10 kez kürsüde yer alan Körfez okulları, 4 şampiyonluk, 1 ikincilik, 2 üçüncülük ve 4 de 4.'lük elde ederek son dönemdeki yatırımlarının karşılığını aldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü Körfez İlçe Milli Eğitim kurmayları ve sporun kurmayları Baran'a teşekkür ederken, Körfez İlçe'nin öğrencileri dereceler kazanmaya devam edeceklerinin sözlerini verdiler. Körfez okulları önceki günkü ödül töreninde bir araya gelerek aile resmi çektirdi.

 

KÖRFEZ OKULLARININ DERECELERİ

Genç Erkekler Futsal Şampiyonu - Yarımca Anadolu Lisesi

Genç Erkekler Voleybol Şampiyonu - Körfez Oruç Reis AL.

Küçük Erkekler Futbol Şampiyonu - Körfez Çelik Sanayi Ortaokulu

Yıldız Erkekler Futbol Şampiyonu - Körfez Çelik Sanayi Ortaokulu

Yıldız Erkekler Futbol İkincisi - Hereke Nuh Çimento OO

Genç Erkekler Futsal Üçüncüsü - Körfez 50. Yıl Tüpraş AL

Genç Erkekler Futbol Üçüncüsü - Körfez Mevlana MTAL

Genç Erkekler Basketbol Dördüncüsü - Tüpraş 50. Yıl AL

Yıldız Erkekler Basketbol Dördüncüsü - Özel Körfezim OO.

Yıldız Kızlar Voleybol Dördüncüsü  - Körfez Çelik Sanayi OO.

 

Çintimar: Teşkilatlarımızı kutluyorum

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, önceki günkü Okullar Arası 2. Lig ödül töreninde kısa bir konuşma yaptı. Çintimar "Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen okul sporları şube müdürümüze, tertip komitesi üyelerimize, milli eğitim müdürümüze, milli eğitim teşkilatımıza, okul müdürlerimize, beden eğitimi öğretmenlerimize ve tabii ki geleceğimiz gençlerimize tek tek teşekkür ediyorum." dedi. 

 

Hayati Aydın: Mustafa Kemaller ölmeyecek!..

İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Hayati Aydın, Okullar Arası 2. Lig ödül törenindeki konuşması ile öğrencilerin yoğun alkışını aldı. Aydın "Yoğun derslerinizde bu mücadelelere katıldınız, özveri gösterdiniz ve başarılı oldunuz. Sporun kardeşlik olduğunu herkese gösterdiniz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Sizler semalardaki bayraklarımız, geleceğin emanetçilerisiniz. Sizler var oldukça Mustafa Kemaller ölmeyecek" ifadelerine yer verdi. 

 

Murat Aydın: Gençlerimize minnettarız

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Okullar Arası 2. Lig ödül töreninde söz aldı. Teşkilatlara teşekkür eden Aydın "Milli Eğitim müdürümüze ve ekibine, spor müdürümüze ve ekibine böylesi güzel bir ortam sağladıkları için teşekkür ederim. Spora katkı sağlayan her kurum ve kuruluşa çok saygı duymak lazım. Bugün 40'dan fazla okulu ve 700'den fazla öğrenciyi bir araya getirmek inanın kolay değil. Emek veren herkese kurumum adına minnettar olduğumu belirtiyor, öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum." şeklinde konuştu.

Okullar Arası 2. Lig müsabakaları sonunda şampiyonluğu kıl payı kaçıran okullarımıza ikincilik kupaları düzenlenen törenle verildi. 

 

Erdem ÖVÜÇ

03 Haziran 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR