ODTÜ Kyöd Okulları Koordinatörlerini Ağırladı

  ODTÜ Geliştirme Vakfı danışmanlığında eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren ODTÜ KYÖD Okullarına merkez okul koordinatörlerinin her dönem bir kez y...

BÜYÜT

 

ODTÜ Geliştirme Vakfı danışmanlığında eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren ODTÜ KYÖD Okullarına merkez okul koordinatörlerinin her dönem bir kez yaptıkları ziyaretlerin ikincisi geçtiğimiz hafta tamamlandı. 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının eğitim süreçleri her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen sene başı ve yarıyıl seminerlerinde titizlikle planlanıyor.  Planlanan süreçlerin hedeflendiği şekilde gerçekleşip gerçekleşmediği okul içinde zümre sorumluları ve yöneticiler, ODTÜ Geliştirme Vakfı çatısı altında merkez okul koordinatörlerince gözlemlenerek değerlendiriliyor. 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Şubelerle İletişim ve Koordinasyon Başkanı Mahmut Talay, İngilizce koordinatörü Aslıhan Eremrem, Fen ve Teknoloji koordinatörü Ayten Kayalıgil, Türkçe koordinatörü Cahit Ökmen, sınıf öğretmenleri koordinatörü Asunay Kapucu ve Matematik koordinatörü Serpil Atasoy okul yöneticileri ve öğretmenlerle görüşmeler yaptılar.  Ders içi gözlemlerle planlanan eğitim öğretim faaliyetlerinin uygulama aşamasını inceleyerek, öğretmenlerle paylaşımlarda bulundular.   

Ziyaretlerini tamamlayan koordinatörler okulda yürütülen çalışmaların kalitesinden ve öğrencilerin tüm derslere karşı gösterdikleri olumlu tutumdan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.  

25 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR