İlçe protokolü, 28 Haziran’da buluştu

İzmit 28 Haziran İlköğretim Okulu’nda dün 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılı açılışı, okul bahçesinde düzenlenen tören ve protokol üyelerinin katılımı i...

BÜYÜT

İzmit 28 Haziran İlköğretim Okulu’nda dün 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılı açılışı, okul bahçesinde düzenlenen tören ve protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Törene İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Milli Eğitim İlçe Müdürü Sezgin Çuhadar, İzmit Milli Eğitim şube müdürleri katıldı.
 
OKULLAR DAHA DONANIMLI
İzmit Milli Eğitim İlçe Müdürü Sezgin Çuhadar yaptığı konuşmada, “Okul öncesinde 4 bin 258, ilköğretimde 39 bin 782, lisede 9 bin 817, meslek liselerinde ise 11 bin 724 öğrenci olmak üzere toplam 65 bin 581 öğrenci okullarına devam ediyor. Bu sene ilçemizde yeni hizmete giren ve girecek olan okullarımız, dersliklerimiz ve laboratuarlarımız ile geçen senelere nispetle daha güçlü, daha donanımlı bir şekilde yeni eğitim ve öğretim yılına girmiş bulunuyoruz” dedi.
 
ÇOK AMAÇLI SALON
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Şimdiye kadar 20 okulda çok amaçlı salonlar yaptırdık, şimdi ise okullarda satranç salonları ve alanları yaptırıyoruz ”dedi. İzmit Kaymakamı Sabit Kaya da yaptığı konuşmada velilerin çocuklarına sahip çıkmaları üzerine vurgu yaptı.

19 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR