DP Körfez ilçenin yönetimi onaylandı

DP Körfez İlçe Başkanı Fuat Çakır, genel merkez tarafından yönetim kurulu listesinin onaylandığını söyledi.DP Körfez İlçe Başkanı Fuat Çakır, genel me...

BÜYÜT

DP Körfez İlçe Başkanı Fuat Çakır, genel merkez tarafından yönetim kurulu listesinin onaylandığını söyledi.
DP Körfez İlçe Başkanı Fuat Çakır, genel merkez tarafından ilçe yönetiminin onaylandığı söyledi. Çakır yaptığı açıklamada, “Genel seçimlerden sonra yönetimin ekseriyetinin istifalarını vermeleri neticesinde münfesih duruma düşen ilçe yönetimimiz hakkında genel merkezden görüş ve tavsiye istedim. Benden ilçe yönetimini oluşturmam isterdi. Ben de yönetimi oluşturdum ve genel merkeze gönderdim. Listemiz onaylandı” dedi.

“DP BİR OKULDUR”
Çakır, “ Partimin içinde bulunduğu buhranı elbette görmezden gelmek mümkün değil, ancak Demokrat Partimiz her şartta merkez sağın yegane temsilcisidir. Mevcut siyasi kurumların çoğu DP’nin içinden çıkmıştır. Hatta bugünkü siyasal iktidarın omurgasını oluşturmaktadır. DP, bir ekol, bir okuldur. Cumhuriyetin ve çok partili hür parlamenter sistemimizin öncüsü-kurucusu ve uygulayıcısı olan bu misyon, yakın gelecekte tekrar ve yeniden eski gücüne kavuşacaktır.

YENİDEN DİRİLİŞ
Sözün burasında hangi şartta olursa olsun partisinden ayrılan yada kırılan incinen tabanımızı geri istiyorum. Bu kurumun kapıları size ve herkese açıktır ve hep açık olacaktır. Önümüzdeki yerel seçimler Demokrat Parti’nin yeniden dirilişine küllerinden yeniden doğuşuna vesile olacağına inanıyorum. Bu bizim hedefimizdir. Bunun mutlaka gerçekleşmesi için, var gücümüzle çalışacağız” dedi. Çakır ayrıca DP Körfez’in bayramlaşması bugün saat 10.00’da ilçe binasında yapılacak diyerek bütün partilileri bayramlaşmaya davet etti.

DP Körfez İlçe Yönetim Kurulu
Fuat ÇAKIR (başkan)
Uğur NURCAN
Selami KARABULUT
Ekrem KORUCUOĞLU
Adnan ADANIR
Ekrem ESE
Battal ULUZMAN
Ahmet KURT
Sare VAROL
Nihat EŞOL
Salih ÇİCEKAY
Yavuz ERSÖZ
İsmail KEMİK
Yusuf TÜRKKÖLESİ
Kamil EVCEK
Mehmet AK
Hakan DÜZENLİ
Barış BAŞARIR
Sinan KAYA

29 Ağustos 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR