MHP’de adaylar listeyi değerlendirdi

MHP’de açıklanan milletvekili adayları parti içinde farklı tepkileri de beraberinde getirdi. Listede olan ve kendilerine yer bulamayan aday adayları...

MHP’de açıklanan milletvekili adayları parti içinde farklı tepkileri de beraberinde getirdi. Listede olan ve kendilerine yer bulamayan aday adayları genel olarak partileri için çalışmaya devam edeceklerini bildirdi. MHP’liler, ilimizdeki milletvekili sayısını artırabilmek için de bundan sonraki süreçte daha yoğun bir çalışma içine gireceklerini dile getirdi.

 

RUHİ ÇAVDAR SERT KONUŞTU

ruhi-002.jpg

Yapılan açıklamalar içinde en sert mesajı ile eski il başkanlarından olan ve yeni dönemde 5. sıra adayı gösterilen Ruhi Çavdar verdi. MHP’de kişisel çıkar için siyaset yapmadıklarını belirten Çavdar, “Şayet böyle bir düşünmezi olsaydı, gider, iktidar partisinde siyasetimizi yapar ve karşılık görürdük” dedi. Çavdar: “MHP’de siyaset yaparken sıralama kaygısı güderek toplumun karşısına çıkmadık. Siyasi bir ikbal peşinde olmadık. Bu işi şahsi yapsaydık iktidar partisinde siyaset yapardık. Türkiye’nin durumu, insanların endişeleri orda bu endişeleri giderecek tek partide MHP. Bu saatten sonra bize düşen görev MHP’yi iktidara taşımaktır” dedi.

 

NURDOĞAN KAÇAR

nurdogan-002.jpg

“Parti genel merkezi muhakkak bazı hassasiyetleri gözeterek böyle bir karar almıştır. Açıklanan listenin partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bizler de bu anlamda üzerimize düşen görevi yerine getirmeye devam edeceğiz.”

 

SÜLEYMAN PEKİN

suleyman-001.jpg

“Bizim için sıralama önemli değil. Listenin neresinde olursak olalım partimiz için elimizden geleni ortaya koyacağız. Biz yarış bittikten sonra da koşan atlardan olduğumuzu söylemiştik. Listeye girsek de girmesek de, seçilsek de seçilmesek de çalışmaya devam edeceğiz. Genel merkezimiz bizim için 9. sırayı uygun görmüşse bizler buna saygı duyarız ve elimizden gelen çalışmayı ortaya koyarız.”

 

CELALETTİN YAYLAK

yaylak-001.jpg

“Listeye giremediğim için hiçbir şekilde kırgınlığım olamaz. Bizler baştan zaten hiç bir beklentimizin olmadığını söylemiştik. Ayrıca açıklanan listenin çok güzel bir liste olduğunu düşünüyorum. Bizler üzerimize düşen çalışmaları ortaya koyarak çıkarabildiğimiz kadar vekil çıkaracağız.”

 

RIZA AĞDAĞ

agdag-001.jpg

“Listenin başarılı olacağını düşünüyorum. Sıramız çok önemli değil. Amacımız kendimizi ya da birilerini vekil yapmak değil, ülkücü hareketi iktidar yapıp Türkiye’yi bulunduğu durumdan kurtarmaktır. Bunu da hep birlikte başaracağız. Siyasi liderler içerisinde yolsuzluğa, hukuksuzluğa karışmamış tik isim Devlet Bahçeli’dir. Teşkilatımın emri doğrultusunda en çok çalışan aday olacağım.”

 

KEMAL KÖSE

kemal-004.jpg

“Açıklanan liste ile ilgili olarak yorumda bulunmayacağım. Şu an için yorumda bulunmak için erken. Heyecanı ve kırgınlıkları atalım ondan sonra konuyu mutlaka değerlendiririz. İnşallah güzel bir seçim olur. Önemli olan Türk milletinin geleceğidir.”

 

İLHAN TAN

ilhan-002.jpg

“Açıklanan ilimiz vekil listesi hakkında herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum. Ben hekimim ve mesleğime kaldığım yerden devam edeceğim. En kısa sürede görevime geri dönmek için dilekçemi vereceğim.

 

HİLAL ELMAS

hilal-003.jpg

“Var gücümüzle çalışacağız. Sıralama kaygısı gütmeden siyasetin içinde vardık. Sıralamanın bir önemi yok partimiz için ve liderimiz için elimizden gelen çalışmayı yapacağız. Amaç MHP’yi bu ülkenin refahı için iktidara taşımaktır” Muharrem İBRAHİMOĞLU

08 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

masallah - ben bir TURKUM , Saffet e oy vermem

Yanıtla . 0Beğen 08 Nisan 16:11
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR