Körfez’de Yeni Ülkü Ocak Başkanları Göreve Geldi

Körfez ilçe Yarımca ve Tütünçiftlik ülkü ocak başkanlarının görevden alınmasının ardından her iki ocak başkanın yerine yeni ocak başkanları atandı.Kör...

BÜYÜT

Körfez ilçe Yarımca ve Tütünçiftlik ülkü ocak başkanlarının görevden alınmasının ardından her iki ocak başkanın yerine yeni ocak başkanları atandı.

Körfez ilçe de genel seçimlerinin ardından MHP Körfez ilçe başkanı Ahmet Mercan ile tartışan ocak başkanları Kenan Maden ve Buğra Özel'in MHP körfez ilçe başkanı Ahmet Mercan ile tartışması sonucu il ocak başkanı Ramazan Çakırca tarafından görevden alınmışlardı. Kocaeli il ocak başkanı Ramazan Çakır birer hafta aralıklar la önce T.Çiftlik ocak başkanlığına Kadir Kale'yi ardından Yarımca ocak başkanlığına Halil Yeşilyurt'u atadı.

Yarımca ocak başkanlığında düzenlenen görev teslim törenine Kocaeli il ocak başkan yardımcısı Alperen Şakacı kısa bir konuşma yaptı. Şakacı'' eski ocak başkanımız Kenan maden’ den Allah razı olsun. Seçimler öncesinde ve sonrasında ciddi manada çalışmalar yaptı. Fakat bu bir bayrak yarışıdır, seçimlerin ardından ülkücü camiaya daha çok hizmet etme amaçlı Halil Yeşilyurt kardeşimize göreve getirdik” dedi. T. Çiftlik ve Yarımca ocak başkanlığına atanan Kale ve Yeşilyurt aldıkları emaneti hakkıyla yerine getireceklerini ve daha çok çalışacaklarını belirttiler.

25 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR