Gürol: 16 Ocak şanına yakışır bir şekilde kutlanacak

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimi, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleş...

BÜYÜT

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimi, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Zeytinoğlu, Gürol’u bu önemli görevinden dolayı tebrik ettiğini söyleyerek, “Türkiye’nin en güçlü basınının olduğu bu kentte, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin çıtasının Gürol’la birlikte daha da yukarılara çıkacağından hiç şüphem yok” dedi.

 

BİZLERİ MEMNUN ETTİ

Ziyareti nedeniyle Zeytinoğlu’na teşekkür eden Gürol ise, “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ne belediye başkanlarından sivil toplum örgütlerine, sendikalardan demokratik kitle örgütlerine kadar her kesimin sahip çıkması, her kesimin Basın Müzesi’ne gelmesi ve bizi ziyaret ederken de Türkiye’de eşi benzeri olmayan bu binayı görmesi bizleri çok memnun ediyor” ifadelerini kullandı.  

 

BÜYÜK HEYECAN

Gürol, 16 Ocak’ta kutlayacakları Basın Onur Günü dolayısıyla büyük heyecan yaşadıklarını ifade ederek, “16 Ocak 1923’te Atatürk ilimize gelerek hayatının ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Bu toplantıda Türkiye’nin cumhuriyetle yönetileceğini söyledi. Bu nedenle bu tarih bizler için çok önemli. Biz de gecemizi gündüzümüze katarak bugüne hazırlanıyoruz” dedi. Zeytinoğlu ise, 16 Ocak çalışmalarını basından takip ettiğini söyleyerek, “Biz de bu özel güne katılım sağlayıp desteğimizi vereceğiz” dedi.

31 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR