GÖLCÜK PİRİREİS İÖO 4/A SINIFI BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ELLİBEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Gölcük Pirireis İlköğretim Okulu 4/A sınıfı Öğrencileri, Sınıf Öğretmeni Deniz Yüksel, Sınıf Velileri temsilcisi Ecz. Gamze Durmaz ve Okul Müdürü Cema...

BÜYÜT

Gölcük Pirireis İlköğretim Okulu 4/A sınıfı Öğrencileri, Sınıf Öğretmeni Deniz Yüksel, Sınıf Velileri temsilcisi Ecz. Gamze Durmaz ve Okul Müdürü Cemalettin Yılmaz ile birlikte, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ettiler.
Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Öğrencileri Belediye Meclis Salonunda kabul etti. 4/A sınıfı adına Atalay Durmaz ve Aleyna Tosun, kendilerini kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e bir çiçek takdim edip teşekkür etti.
Sosyal Bilgiler dersi olan Yerel Yönetimler konusunda detaylı bilgi almak üzere Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile bir araya gelen Öğrenciler merak ettikleri konularda Başkan Ellibeş’e sorular yönelttiler. Başkan Ellibeş Öğrencilere Belediye ne demek, Belediye Başkanının görev, yetki ve sorumlulukları nelerdir, Belediye Hizmetleri nelerdir gibi çeşitli konularda yönelttikleri sorulara cevap vererek Öğrencileri bilgilendirmiş oldu.
Görüşme sonunda Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Öğrencilere meyve suyu ikramında bulunup Lobide Okul Müdürü Cemalettin Yılmaz ve Sınıf Öğretmeni Deniz Yüksel ile bir süre sohbet etti.

31 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR