TURKCELL’Lİ HAYAT SEMİNERLERİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NDE YAPILDI

Turkcell’i üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle buluşturan Turkcell’li Hayat seminerlerinin on ikincisi önceki gün yapıldı. Kocaeli Üniversitesi...

BÜYÜT

Turkcell’i üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle buluşturan Turkcell’li Hayat seminerlerinin on ikincisi önceki gün yapıldı. Kocaeli Üniversitesi’ndeki etkinliğe, Turkcell Gençlik Segmenti Bölüm Başkanı Tahsin Akar katıldı

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell; teknoloji ve iletişim alanındaki bilgi ve deneyimlerini, üniversite öğrencileri ve yönetimleriyle paylaşmak üzere, “Turkcell’li Hayat Seminerleri” kapsamında 2012 yılında 20 üniversiteyi ziyaret ediyor. Turkcell Akademi’nin düzenlediği ve üst düzey yöneticilerin katıldığı etkinlikler kapsamında, öğrencilere mobil dünyanın önemi, teknoloji ve telekomünikasyon sektöründeki yenilikler, iş yaşamında başarılı olmanın püf noktaları aktarılıyor.

BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARI


Üniversite öğrencilerinin mezun olmadan önce, sektördeki gelişmeler, yeni teknolojiler, mobilite, mobil inovasyon, kariyer seçimi, iş yaşamında başarılı olmak ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilmesi gibi konularda donanıma sahip olmaları amacıyla gerçekleştirilen etkinliklerde, üniversite-sanayi işbirliğinin gerçekleşeceği interaktif platformlar oluşturuluyor.

ÖNCE İNSAN, ÖNCÜ TURKCELL

Kocaeli Üniversitesi’nde, gerçekleştirilen etkinliğe Turkcell Gençlik Segmenti Bölüm Başkanı Tahsin Akar katıldı. Akar, gençlere hitaben yaptığı konuşmada “Turkcell Grup olarak tüm işlerimizi “Önce insan, Öncü Turkcell” bakış açısıyla gerçekleştiriyoruz. Gençliğin yaratıcı gücüne ve onlardan çıkacak fikirlerin çok değerli olduğuna inanıyoruz. Turkcell’li Hayat seminerleri ile sektörümüze duyduğumuz heyecanı, tutkuyu gençlerle paylaşarak sektörel vizyonumuz ve Turkcell Grup’taki kariyer fırsatları hakkında bilgi veriyoruz. Bu vesileyle Kocaeli’de böyle bir paylaşımın içinde olmaktan dolayı mutluyuz. 2012 yılı boyunca toplam 20 üniversiteyi ziyaret edeceğiz.” şeklinde konuştu.

ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR

Turkcell üst yönetiminin katıldığı “Turkcell’li Hayat Seminerleri” platformunda; üniversite öğrencileri iletişim ve teknoloji sektörünün yakın geleceği, yeni teknolojilerle hayatımızda nelerin değişeceği, yeni fırsatlar, işbirlikleri ve Turkcell’de kariyer fırsatları gibi konularda bilgi edinme fırsatı buluyorlar.

İŞİMİ SEVİYORUM

Türkiye’nin dört bir yanında 20 üniversitede yürütülen etkinliklerde, “Turkcell’li Hayat Sohbetleri” başlığı altında yöneticilerin katılımıyla paneller düzenleniyor. “Turkcell’li Hayat Deneyimleri” isimli tanıtım alanında; Turkcell’in M2M uygulamaları, Cep-T Cüzdan, Cep-T Para gibi yenilikçi ürün ve servisleri ile üniversitelere yönelik proje sunumları sergileniyor. “İşimi Seçiyorum”, “İşimi Seviyorum” başlıkları altında skeç ve seminerlerle de gençlere insan kaynakları ve girişimcilik konularında bilgi aktarılıyor.

18 Mayıs 2012 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR