“Öğretmen okursa herkes okur”

Tarih Saatçi Ali Efendi Konağı İzmit Belediyesi ile İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen “Öğretmen okursa herkes okur” projesinin...

BÜYÜTTarih Saatçi Ali Efendi Konağı İzmit Belediyesi ile İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen “Öğretmen okursa herkes okur” projesinin kitap okuma etkinliğine ev sahipliği yaptı.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve İskender Pala’nın “Efsane” adlı kitabının değerlendirildiği “Öğretmen okursa herkes okur” etkinliğine İzmit Kaymakamı Osman Kaymak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar ve şube müdürleri, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Acar, Şehit Polis Volkan Sapaz İlkokulu yönetici ve öğretmenleri ile öğrenciler katıldı.

FARKLI YAZARLARLA DEVAM EDECEK
Başkan Doğan “Bugün burada çok keyifli bir edebiyat sohbetine tanık olduk. Bu sohbetlerimiz her ay farklı bir yazar ile devam edecek. Kitap okuma alışkanlığı bir insanın hayatına katacağı en güzel şey. Evde, okulda, yolda, piknikte, sokakta her yerde kitap okunabilir. Çocuklarımız bu alışkanlığı büyüklerinden görerek edinecekler. Unutmayın öğretmen okursa herkes okur, sen okursan herkes okur” dedi.

EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ
“İzmit Belediye Başkanın Dr. Nevzat Doğan’ın eğitim kurumlarına verdiği destek herkesçe biliniyor. Kendisi kelimenin tam anlamıyla bir eğitim gönüllüsü. Bu etkinlikte bunu bir kez daha gördük” diyen İzmit Kaymakamı Osman Kaymak, İzmit Belediyesi ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'a teşekkür etti.

05 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR