Enerji verimliliği ve kalitesi sempozyumu altıncı kez Kocaeli’de

Sempozyum; enerjinin etkin ve verimli kullanılması, ekosistem dengesini koruyan ve ekonomik kalkınmayı destekleyen sürdürülebilir enerji sistemine ul...

BÜYÜT

Sempozyum; enerjinin etkin ve verimli kullanılması, ekosistem dengesini koruyan ve ekonomik kalkınmayı destekleyen sürdürülebilir enerji sistemine ulaşılması, alternatif enerji kaynaklarını arama çalışmalarının hızlandırılması, yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarımıza gereken önemin verilmesini amaçlamaktadır.

Oda temsilcileri, akademisyenler, kurum ve kuruluş temsilcileri ile ileri teknoloji üreticilerinin buluşacağı bu sempozyum ve sergide, akademik çalışmaların yanında endüstride yapılan Enerji verimliliği ve kalitesi üzerine çalışmalarda sunulup tartışılacak ve elde edilen sonuçlar tüm katılımcılar ile ilgili çevrelerle paylaşılacaktır. Bu yıl ilk defa yapacağımız fuar sergisine katılan firmalar ürünlerini ve çözümlerini katılımcılarla ve ziyaretçilerle paylaşacaktır. Sempozyum bu boyutuyla, enerjinin üretim, iletim, dağıtım ve tüketim alanlarını kapsayan düzenleme ve uygulamalarının, yapılmasına da  katkı sağlayacaktır. Sempozyuma katılım anlamında bölgemizdeki sanayi kuruluşlarında çalışan Elektrik, Elektronik, Makine, Mekatronik Mühendislerinin yanında yapılacak organizasyonla diğer bölgelerden ve illerden mühendislerin katılımı da sağlanacaktır. 

01 Kasım 2014 tarihinde Otel Altınnal’da gerçekleştirdiğimiz EVK 2015 sempozyumunun ilk toplantısı olan I. Düzenleme Kurulu Toplantısıyla başlamış olduğumuz sempozyum çalışmalarının hızla devam edeceğini bildiririz. 28 - 30 Mayıs 2015 de gerçekleştireceğimiz VI.Enerji Verimliliği ve Kalitesi Sempozyumunun sonuçlarının katılımcılara ve ülkemize çok önemli katkıları olacağına inanıyoruz.

03 Kasım 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR