Berko İlaç Kocaeli toplantıda buluştu

İlimizin önemli üniversite, devlet hastaneleri ve özellerde görev yapan seçkin pediatri hekimleri Berko İlaç Kocaeli Uzman Tıbbi satış temsilcisi Nage...

BÜYÜT

İlimizin önemli üniversite, devlet hastaneleri ve özellerde görev yapan seçkin pediatri hekimleri Berko İlaç Kocaeli Uzman Tıbbi satış temsilcisi Nagehan Gümüş’ün bu yıl 4.’sünü organize ettiği toplantıda buluştular

Berko İlaç Medikal Müdürü Dr. Bilgin İlhan’ın konuşmasını yaptığı kısa bir ürün tanıtımın ardından çocuk doktoru hekimleri yoğun tempolarından uzaklaşarak ilimizin sevilen sanatçılarından “O Ses Türkiye” ile tanınan Eren’in Türk Sanat Müziği eserleriyle hoşça vakit geçirme imkanı buldular. Geceyi her yıl Berko İlaç yöneticilerinin desteğini alarak itina ile düzenleyen Nagehan Gümüş, başarılı bir organizasyona imza attı.

ÜRÜNLERİNİ TANITTILAR
Toplantıda Berko İlaç, çocukların severek içtiği balık yağlarını üreten firma olarak, balık yağlarında en iyi tat ve kalite ödünü 2012 Üstün Tat Ödülü’ne sahip çocukların en sevdiği kahraman karakter olan CAıllou isim hakkıyla piyasaya verdikleri CAILLOU Balık yağı ürünlerini tanıttılar.

KONUKLARLA İLGİLENDİLER
Toplantıya ev sahipliği yapan Berko İlaç yöneticileri Berko İlaç İstanbul Asya Bölge Müdürü Deniz Erdoğan, konuşmayı yapan Berko İlaç Medikal Müdürü Dr. Bilgin İlhan, Berko İlaç Ürün Müdürü Evrim İnan ve organizasyonu yapan Berko İlaç Kocaeli Bölge Temsilcisi Nagehan Gümüş, ilimizin önemli hastane ve tıp merkezlerinde görev yapan seçkin çocuk doktorlarıyla tek tek ilgilendiler.

KATILIMCILAR MEMNUN
Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Emin Sami Arısoy, Türkiye Milli Pediatri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Prof. Dr. Ayşe Engin Arısoy, Çocuk Hematoloji Bilim dalı Başkanı Prof. Dr. Nazan Sarper, Yenidoğan Bilim Dalı Başkanı Doç Dr. Ayla Günlemez de yoğun programlarına rağmen sunuma katıldılar. Toplantıyı ilgiyle dinleyen hekimler geceden ayrılırken Berko İlaç yöneticilerine yıllardır geleneksel hale gelen bu güzel organizasyonu düzenledikleri için memnuniyetlerini dile getirdiler.

TOPLANTIYA KATILANLAR;
İlimizin İzmit Kd. ve Çocuk Hastanesi doktorlarından; Ped. Dr. Ercan Oluç, Ped. Dr. Kamuran Tavlı, Ped. Dr. Behzat Telören, Ped. Dr. Laliz Esin Kadıoğlu, Ped. Dr. Ayşe Sercan Özçelik, Çocuk Acil Prt. Dr. Selime Şahla, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Ped. Dr. Fatih Kılıçbay, Ped. Dr. Ferhan Küsgü Mutlu, Ped. Dr. Zeliha Yeğin, Ped. Dr. Şükran Güler, Ped. Dr. Aynur Akbulut, Ped. Dr. Taner Özgür, Ped. Dr. Hayrunisa Kahraman Esen, Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi doktorlarından Ped. Dr. Hüseyin Aktürk ve eşi Cildiye Doç Dr. Aysun Şikar Aktürk , Özel Akademi Hastanesi Ped. Dr. Yalçın İnanç, Gölcük Devlet Hastanesi’nden Ped. Dr. Erdoğan Güneş de sunuma katılanlar arasındaydı.

05 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR