KTO’nun kalitesini tescilledi

Körfez Ticaret Odası (KTO), müşteri odaklı yaklaşımını İSO-10002 ile güçlendirdi. Türk Loydu denetçileri tarafından gerçekleştirilen denetimlerden ta...

Körfez Ticaret Odası (KTO), müşteri odaklı yaklaşımını İSO-10002 ile güçlendirdi. Türk Loydu denetçileri tarafından gerçekleştirilen denetimlerden tam not alan KTO, müşteri şikayetleri yönetim sistem belgesini almaya hak kazanan ilk 10 oda arasına girdi.

 

SADECE 10 ODADA VAR

İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan KTO, önceki gün yapılan denetimler sonrasında bu belgeyle ilgili sürdürülebilirlik onayını aldı. İlk kez başvurduğu ve Türkiye genelinde sadece 10 ticaret odasının bulunan İSO-10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistem Belgesi’ni almayı da hak eden KTO, büyük bir başarıya daha imza attı.

 

BAŞKAN EFE ÇOK MUTLU

Körfez Ticaret Odası yönetimi ve personeli tarafından aylardır süren çalışmalar, önceki gün Türk Loydu yetkililerinin denetiminden geçti. Yapılan kontrollerden tam not alan Körfez Ticaret Odası bu prestijli belgeyi almaya hak kazandı. İSO-10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi denetimini başarıyla atlatan ve bu prestijli belgeyi almaya hak kazanan odanın başarısı Başkan Mustafa Efe’yi de sevindirdi.

 

EN PRESTİJLİ BELGE GURURU

Elde edilen başarı hakkında konuşan Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, “Oda bünyesinde yürütülen faaliyetlerin kalitesi ve uygunluğuna ilişkin olarak, Türk Loydu tarafından denetlendik. Müşteri memnuniyeti esas alınarak yürütülen çalışmalar meyvesini verdi. Odamız, Türkiye’de çok az sayıda ticaret odasının sahip olduğu, IS0-10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ni alma başarısını göstererek, TOBB bünyesindeki 365 oda ve borsa arasında ön sıralarda yer aldığını bir kez daha kanıtlamıştır” dedi.

01 Mart 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR