Başkan Ellibeş öğrencilerin tasarımlarını inceledi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, KOÜ İç mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında, Kent Mobilyaları t...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, KOÜ İç mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında, Kent Mobilyaları tasarım çalışması yapan Öğrencilerin, Cumhuriyet Parkında başlattıkları çalışma alanına giderek öğrencilerle sohbet edip konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak Kocaeli Üniversitemizle birlikte Gölcük Vizyon 2023 adı altında bir proje başlattık. Yaklaşık 4. Yılını tamamlamak üzeriyiz.  Bu proje Hem Gölcük Belediyesi hem de Kocaeli Üniversitemiz açısından büyük önem verdiğimiz ve verimli bir proje oldu.

 

Çeşitli konu başlıklarla ve kentin dinamiklerini oluşturduk. Kocaeli Üniversitesi bünyesindeki Eğitim- Öğretim görevlileri ile Öğrencilerimizi buluşturduk. Çeşitli etkinliklerle de bunu kamuoyu ile paylaştık.

 

Bu süreç içerisinde çıkan sonuçları, çıktıları Belgeleme adına kitap haline dönüştürdüğümüz ve kalıcı olması sayesinde Gelecek nesillere intikal etmesini sağlayacak çalışmalarımızda oldu, gerçekten verimli bir proje. Bu günde bu projenin bir ayağını Gölcük Belediyesi Cumhuriyet Parkında sergileme imkanı bulduk.

 

Hem Mimarlık Fakültesindeki hem de iletişim fakültesindeki öğrencilerimiz, kentin açık alanlarında çeşitli tasarımlarıyla beğeniye sunacakları estetik anlamdaki çalışmalarını bizlerle paylaşıyorlar. Bunları kitap haline getirip halkımızla paylaşarak buradan tercih edilenlerin örnekleme yaparak bizzat alanlarda uygulamayı hedefliyoruz. Üniversitemize, akademisyenlerimize, Öğretim görevlilerimize, öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi birlikteliği hedeflenen takvimiyle devam edecek dedi.

07 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR