AKP, 100 kişilik SKM ekibiyle seçim startı verdi

AKP'nin SKM ekibi, ilk toplantılarını gerçekleştirdi. Tüm hızıyla çalışmalara başlayan SKM, yerel seçimler için yapacakları çalışmaları aktardıAKP İl...

AKP'nin SKM ekibi, ilk toplantılarını gerçekleştirdi. Tüm hızıyla çalışmalara başlayan SKM, yerel seçimler için yapacakları çalışmaları aktardı

AKP İl Seçim Koordinasyon Merkezi, İl Yönetim Kurulu Üyesi Halit Çokan tarafından tanıtıldı. SKM’nin de başkanı olan Çokan, çalışmaları Sanayi Mahallesi Çarşı Yapı Sitesi E-21 Blokta sürdüreceklerini söyledi. 100 kişilik bir ekiple çalışmalarını sürdürecek olan SKM'nin ekibinde eski Has Parti'den sadece Bahattin Buksu yer alıyor. SKM yönetimi, 5'i programdan sorumlu olmak üzere 11 başkan yardımcısıyla hareket edecek. ‘ALO SKM’ ile de her türlü soruna cevap verecek olan merkezde 19 kişilik SKM strateji ekibi belirlendi.

SKM’nin çalışma ekipleri şu şekilde;
-İzmit, Kandıra Kartepe ve Körfez ilçelerindeki programdan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuri Güney. Ekibi ise; Ceyhun Yalçın, Yusuf Yazıcı, Ahmet Berberoğlu, Recep Yıldız, Gülşen Yayla, Erdoğan Şentürk ve Orhan Arıkan.
-Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova ilçelerindeki programdan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Engin Güzel. Ekibi ise; Ertuğrul Çırak, Hasan Özdemir, Şevki Demirdi, Ayşin Balcılar, İlhan Geç ve Ayhan Naci Yılmaz.
-Gölcük, Derince, Karamürsel ve Başiskele ilçelerindeki programdan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şaban Tek. Ekibi ise; Halil Yılmaz, Serpil Korkmaz, Orhan Faruk Barış, Hasan Ömer Bayrak, Vezir Kara ve Hasan Ayaz.
-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi SKM program sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Mehmet İpşiroğlu. Ekibi ise; Gültekin Görüm ve Abdullah Erol.
-Tanıtım ve Medya’dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk. Ekibi ise; Semra Ertuğ, Ömer Polat, Zerrin Şenol, Recep Şeyhoğlu, Reyhan Ataman, Hasan Basri Akman, Murat Yılmaz ve Samet Topal.
-Hukuki İşlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Ekşi. Ekibi ise; Ali Güney, Ufuk Ekinci, Ufuk Acar, Emre Arık, Yasin Bulut, Abdullah Yörük, Burcu Öztürk ve Seçil Tırmık.
-Mali ve idari işlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şahin Talus, ekibi ise; Veli Haldız, İsmail Demir, Emre Kahraman, Faruk Baysal ve Vezir Kara.
-Müşahit eğitiminden sorumlu İl Başkan Yardımcısı İdris Alp. Ekibi ise; Şemsettin Ceyhan, Ahmet Berberoğlu, Ömer Faruk Köse, Murat Ergelen ve Yasin Bulut.
-KBB program koordinasyondan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasin Özlü ve Ekrem Özdemir.
-Kadın kollarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasibe Özayan.
-Gençlik kollarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mevlüt Ağra.
-Bilgi işlem sorumlusu Samet Topal. Ekibi ise; Fatih Bulut, Mehmet Uzun, Rıdvan Aktürkoğlu, İbrahim İnceyol, Mustafa Kaya ve Sevcan Kutlu.
-Malzeme sorumlusu; Recep Demir ve Enver Alçık. Ekibi ise; Ali Erdem, Nihat Aslan ve Tahir Şanlı.
Sunucular; Tuba Şensoy, Yasemin Karaosman, Ömer Faruk Köse ve Özkan Aytaç.
-SKM Genel Sekreteri Tuba Şensoy ve Sevcan Kutlu.
-SKM strateji ekibi; Mahmut Civelek, Halit Çokan, Mehmet İpşiroğlu, Mehmet Öztürk, Ömer Polat, Mevlüt Demir, Nuri Güney, Metin Gökçe, Şahin Talus, Şemsettin Ceyhan, Gültekin Görüm, Ekrem Özenir, Yusuf Akın, İbrahim Bulut, Emin Erdem, Orhan Barış, Baki Aytepe, Bahattin Buksu, Zekai İrem, Tahir Büyükakın, Oya Tunçel ve Yekta Türker.
İlçelerden sorumlu başkan yardımcıları şöyle;
-Başiskele'den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adem Koç
-Çayırova'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yekta Türker
-Darıca'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Metin Gökçe
-Derince'den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Berberoğlu
-Dilovası'ndan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Uzunoğlu
-Gebze'den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ekrem Özenir
-Gölcük'ten sorumlu İl Başkan Yardımcısı İdris Alp
-İzmit'ten sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk
-Kandıra'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuri Güney
-Karamürsel'den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şahin Talus
-Körfez'den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Habip Aşı
-Kartepe'den sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşe Müge Olşen.

HABER: Hümeyra ORTAÇ

26 Haziran 2013 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR