Yaman: Görevden kaçmam

AKP, 1 Kasım’da yapılacağı açıklanan erken seçimde ilimizde HDP’ye kaptırdığı oyları geri almak için yeni bir hamleye hazırlanıyor. Kulislerde yer al...

BÜYÜT

AKP, 1 Kasım’da yapılacağı açıklanan erken seçimde ilimizde HDP’ye kaptırdığı oyları geri almak için yeni bir hamleye hazırlanıyor. Kulislerde yer alan iddialara göre değişikliğe gidilecek ve doğu kökenli bir partili milletvekili adayı gösterilecek. Olası isimlerin arasında ise Dilovası Belediyesi’nin eski başkanlarından Cemil Yaman da yer alıyor.

 

LİSTEDE DEĞİŞİKLİK OLMAYABİLİR!

Halen İzmit Belediyesi’nde danışmanlık yapan Yaman, konu hakkında gazetemize yaptığı açıklamada kendisinin milletvekili adaylığı için özel bir çaba ve çalışmasının olmadığını, ancak görev verilmesi halinde de görevden kaçmasının söz konusu olmadığını söyledi. Yaman ayrıca mevcut listedeki vekillerin devam etmesinin kuvvetle muhtemel olduğunu söyledi.

 

“ÖZEL ÇABAM OLMADI”

Listeye Doğulu bir aday yerleşeceğine dair söylentilerin olduğunu dile getiren Cemal Yaman, “Ben konuya doğulu ya da batılı gözüyle bakmıyorum. Ben neticesinde Kocaeliliyim. Herhangi bir görevden kaçmam söz konusu olmaz. Bana bu konuda görev verilirse, başım üstüne derim. 2009’da başkan adayı oldum, 2014’te gösterilmedim, hepsinde aynı duruşu ortaya koydum. Partinin vereceği her karara saygılıyım. Milletvekili adaylığı için özel bir çabam ve çalışmam yok. Fakat verilecek görevi kabul ederim” dedi.

28 Ağustos 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR