Türkiye şampiyonu Toyota Plaza Kocaeli Kaya, Beyrut’a gidecek

İstanbul’da yapılan 2011 Ulusal PS (Problem Çözme) ve QCC (Kalite Kontrol Çemberi) Şampiyonasında bayi kategorisinde Grup Fantastik Dörtlü adıyla yarı...

BÜYÜT

İstanbul’da yapılan 2011 Ulusal PS (Problem Çözme) ve QCC (Kalite Kontrol Çemberi) Şampiyonasında bayi kategorisinde Grup Fantastik Dörtlü adıyla yarışmaya katılan Toyota Plaza Kocaeli Kaya Satış Ekibi Türkiye 1. si oldu.
ALJ tarafından her yıl organize edilen “Kurumsal Kültür Değişimi Maratonu
Konferansı’nın beşincisi bu yıl 24-27 Kasım tarihleri arasında Beyrut’ta yapılacak. Bu kapsamda, Toyota Türkiye PS ( Problem Çözme ), Toyota Türkiye QCC ( Kalite Kontrol Çemberi ) ve Bayi QCC (Kalite Kontrol Çemberi) kategorilerinde birinci olan takımları Beyrut’taki konferansta ülkemizi temsil etme hakkını elde edecek.

FİNALLER YAPILDI
Beyrut’ta yapılacak olan konferansa katılmak için 2011 Ulusal PS (Problem Çözme) ve QCC (Kalite Kontrol Çemberi) Şampiyonası finalleri 21 Ekim 2011 tarihinde, İstanbul’da Toyota Türkiye’de yapıldı. Bayi kategorisinde Grup Fantastik Dörtlü adıyla yarışmaya katılan Toyota Plaza Kocaeli Kaya Satış Ekibi Türkiye birincisi oldu ve 24 – 27 Kasım 2011 tarihleri arasında Beyrut’ta yapılacak olan şampiyonada Türkiye’yi temsil etmeye hakkını elde etti. Kocaeli Kaya yetkilileri başta takım lideri Ozan Eren Taşar olmak üzere, takım üyeleri Hakan Bozkurt, Banu Onat ve Tuba Kuka’ya teşekkür ederek başarılar diledi.

11 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR