Eski başkanlarından hayırlı olsun ziyareti

        Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2004-2009 yılları arasında kentte başkanlık yapan belde belediye başkanlarını ağırl...

 

 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2004-2009 yılları arasında kentte başkanlık yapan belde belediye başkanlarını ağırladı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Karaosmanoğlu, “Tecrübeleriniz bizim için önemli. Bunlardan yararlanmak isteriz” dedi.

 

GÜZEL ESERLER BIRAKTINIZ

Kocaeli’de 2004-2009 yıllarında belde belediye başkanlığı yapan eski başkanlar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Belediye başkanlarına verdiklerini emeklerden dolayı teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, “Hepiniz görev yaptığınız yerlerde çok güzel hizmetlere imza attınız. Hepinizden Allah razı olsun. Tecrübeleriniz, birikimleriniz bizim için çok önemli. Faydalanmak isteriz” ifadelerini kullandı.

 

KOCAELİ MODELİNİ TÜRKİYE’YE ANLATTIK

Belde belediyelerin birleştirilerek büyük ilçe belediyelerinin kurulduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, “Başbakanımızın geniş ufkuyla küçük belediyeler birleşerek ilçe belediyelerini oluşturdu. Kocaelimiz bu anlamda Türkiye’ye model olacak bir yapılanmanın öncüsü oldu. Bu model başarılı olunca Türkiye genelinde uygulanmaya başladı” dedi.

 

3. DÖNEM HAYIRLI OLSUN

Yeni büyükşehirlerde Kocaeli modelini anlattıklarını kaydeden Başkan Karaosmanoğlu, “Bu başarıda sizlerin de payınız var. Başında bulunduğunuz yerlerdeki hizmetleriniz başarıya giden yolumuzu aydınlattı” ifadelerini kullandı. Başkan Karaosmanoğlu’na 3. dönem dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulunan birleştirilen belde belediye başkanları da Kocaeli’nin her geçen gün daha güzel hale geldiğini belirterek, Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ettiler.

18 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR