AK PARTİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MUSTAFA KALABALIK: “Siyaset sorunları çözme sanatıdır”

Seçim çalışmasına devam eden AK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kalabalık, “Siyaset sorunları çözme sanatıdır. Halk için fedakarlıktır...

BÜYÜT
Seçim çalışmasına devam eden AK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kalabalık, “Siyaset sorunları çözme sanatıdır. Halk için fedakarlıktır, ıstıraptır, çiledir, çekişme ve tartışma aracı değil, herkes için bir zorunluluk ve ülkemiz milletimiz adına bir şeyler yapabilme fırsatıdır” dediAK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kalabalık, Gölcük ziyaretlerini Şehitler Mahallesi ile sürdürdü. Mahalle Muhtarı Hüseyin Gencer’i de ziyaret eden Kalabalık, AK Parti Gölcük SKM Başkanı Hüseyin Şişman ile muhtarlık binasında karşılaşması ile seçim süreci üzerine yoğun bir sohbet yaşandı. Sohbete, AK Parti Şehitler Mahalle Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Hatice Aydın ile Kadın Kolları Teşkilat Başkanı ve vatandaşlarda eşlik ettiler.

TOPLUMSAL FAYDA ÖNCELİĞİMİZDİR..!

Kalabalık, siyasetin, bireysel fayda peşinde olmaktan öte, toplumsal fayda yaratmak üzere olması gerektiğini, kendisinin bugüne kadar yapmış olduğu tüm çalışmalarda, bu vizyonla hareket etme gayretinde olduğunu belirtti.

“İNSANI YAŞAT Kİ! DEVLET YAŞASIN”

Yayınlamış olduğu “Öteki Siyaset” ve “9.Köy’den Sonra” isimli iki eserini de sohbet ile birlikte hediye eden Kalabalık, bu eserlerinin kişisel 2023 vizyonları içerisinde yer alan çalışmaları olduğunu, halka rağmen siyaset yapan aktörlere; “Millete efendilik yoktur, hizmet etmek vardır, bu millete hizmet eden onun efendisidir” nasihatı ile siyasetçinin işinin hizmet, gücünün ise millet olduğunu, “İnsanı Yaşat ki! Devlet Yaşasın” felsefesinden ayrılmamaları gerektiğini, halka hizmeti hakka hizmet bilen bir sorumluluk anlayışı ile bu topraklar adına, istiklalimiz, istikbalimiz, bayrağımız, vatanımız, ülkemiz ve milletimiz adına Daha Güçlü Bir Türkiye’nin tesis edilmesinin gerekliliğini” vurgulamaya çalıştıklarını açıkladı.

SİYASET SORUNLARI ÇÖZME

Siyaset sorunları çözme ve sonuç alma sanatıdır. Halk için fedakarlıktır, ıstıraptır, çiledir, çekişme ve tartışma aracı değil, herkes için bir zorunluluk ve ülkemiz milletimiz adına bir şeyler yapabilme fırsatıdır diyen Kalabalık, toplumsal fayda için elinden gelen fedakarlığı yapmayı sürdüreceğini söyledi.

KENDİMLE YARIŞIYORUM

İş hayatındaki başarılı çalışmalarını, siyasi hayatına da yansıtmak konusunda iddialı olan ve sadece kendisiyle yarıştığını söyleyen Kalabalık, “www.mustafakalabalik.com.tr” kişisel web sitesi ile facebook, twıtter gibi sosyal medyadan da çalışmalarının incelenebileceğini söyledi.

05 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR