Minikler ataları için fidan dikti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından 18-24 Mart Yaşlılara...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında bir etkinlik düzenlendi. Kandıra Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezen yaşlılar ve çocuklar, hep birlikte fidan dikti.

 

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Bekir Köksal, Başkan Danışmanı Nermin Tol, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet Köse, Veteriner Şube Müdürü Muhammed Feyzi Karabıyık, İzmit Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu Müdürü Kerim Öz, Sınıf Öğretmeni Zeynep Emiroğlu ve öğrencileri ile Kocaeli Huzurevi’nde kalan yaşlılar katıldı.

 

FİDANLAR DİKİLDİ

Kocaeli Huzurevi’nden yaşlılar ve Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu öğrencileri, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında kuşaklar arası iletişim temasıyla bir araya gelerek Kocaeli Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki hayvanları ziyaret etti ve merkezin bahçesine fidan dikti. Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni Zeynep Emiroğlu, etkinliğe destek veren herkese teşekkür etti. Kocaeli Üniversitesi Genç TEMA Vakfı Başkanı Merve Ayken de üniversiteli bir grup arkadaşıyla birlikte etkinlikte yer aldı.

22 Mart 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR