GÖRÜM; “ STK’LARIN EMRINDEYIZ ”

Geçtiğimiz günlerde Belediye Çarşı İşhanı’ndaki dükkanların satışa çıkmasıyla; burada bulunan bazı dernek ve odaların fuar içinde bulunan Kocaeli Büyü...

BÜYÜT

Geçtiğimiz günlerde Belediye Çarşı İşhanı’ndaki dükkanların satışa çıkmasıyla; burada bulunan bazı dernek ve odaların fuar içinde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Merkezini kullanabileceklerini ifade eden Gültekin Görüm; “ Bizler ilimizde bulunan tüm STK’lara hizmet için varız ” dedi.
STK’LARIN ORTAK NOKTASIYIZ
Sivil Toplum Merkezi olarak her geçen gün daha da ilgi odağı haline geldiklerini belirten Görüm; “ Göreve geldiğimiz günden beri hiç durmadan ilimizde faaliyet gösteren tüm STK’lara hizmet etmeyi kendimize görev bildik. Başta Büyükşehir Belediye başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun bu konudaki hassasiyeti çok büyüktür. Kendisi yaptığı hizmetlerle hem kesimin kalbine taht kurmuştur. Bizlerde Sivil Toplum Merkezinin kapılarını daha da açarak tüm STK’ların ortak noktası olmayı arzuluyoruz ” dedi.
TÜM FAALİYETLERİNİ YAPABİLİRLER
Görüm yaptığı açıklamada; Belediye Çarşı İşhanı’nda bulunan Emekli Astsubaylar Derneği, Doğa ve Hayvan Dostları Derneği, Otistik Çocuklar Derneği, Aydınlılar Derneği, Spina Bifida Derneği, Tüm Bel-Sen ve İzmit Ziraat Odası’nın başkan, yönetici ve üyelerine çağrıda bulunarak, fuar içinde bulunan Büyükşehir Belediyesine bağlı Sivil Toplum Merkezini kullanabileceklerini ifade etti. Görüm; dernek ve odaların kongre, seminer, toplantı, brifing gibi etkinliklerine ev sahipliği yapacak kapasitede olduklarını ifade ederek, evrak dolaplarının da mevcut olduğunu belirtti.
.

11 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR