Saadet Gençliği Kurdaş ile beyin fırtınası gerçekleştirdi

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı yoğun programlarına hiç ara vermeden devam ediyor. Gençliğe büyük önem veren Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı R...

BÜYÜT

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı yoğun programlarına hiç ara vermeden devam ediyor. Gençliğe büyük önem veren Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, Milli Gazete Genel Yayın yönetmeni Mustafa Kurdaş ile gençliği bir araya getirdi. Kızılkaya’da bir araya gelen gençler ve Kurdaş, keyifli bir sohbette bulundular. Gençlere şahsiyetli ve dik duruşlu olmanın önemini anlatan Kurdaş, “Bu duruşu en iyi Milli Görüş Gençliği sergiler” dedi.

ŞUURLİ BİR NESİL
Namaz kılmanın, oruç tutmanın çok önemli olduğunu belirten Kurdaş, bunların insanı saadete götürmekte yeterli olmadığını söyledi. Çanakkale’de İslam merkezi olan İstanbul’u fethetmek için gelen düşman kuvvetlerinin gemisinde, cemaatle namaz kılan insanlar vardı diyen Kurdaş, önemli olmanın şuurlu olmak olduğunu belirtti. Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın bu dünyaya bıraktığı en güzel hediyenin şuurlu bir nesil olduğunu belirten Kurdaş, gençlere yeni bir dünya kurmak zorunda olduklarını bunun için herkesin kendini hazırlaması gerektiğini söyledi.

“HER ZAMAN YAYINIZDAYIZ”
Saadet Partili bir genç olmanın çok ama çok önemli olduğunu belirten Sarıdoğan, “Sizleri ve gözlerinizdeki heyecanı görünce bizim heyecanımız bir kat daha artıyor. Çalışmalarımızın merkezinde sizin geleceğiniz, sizin çocuklarınızın geleceği yatmaktadır. Bizler için çok ama çok önemlisiniz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada arkanızda olup sizi destekleyeceğiz. Sizler günah çukuruna her geçen gün sürüklendiğimiz bir çağda kirlenmeyen hazinesiniz, tüm çabamız sizin temiz kalmanızdır” dedi. Makam ve mevkilerin seçimlerin geçici olduğunu söyleyen Sarıdoğan,” Önemli olan makamlarda yapılan hayırlı işlerdir. Böyle hayırlı ve faydalı hizmetler yapamayacaksak Allah bize böyle makamlar nasip etmesin, çünkü bunun ağırlığını çok iyi biliyoruz” dedi.

18 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR