‘İzmit Town Center’ İÇİN BÜYÜK ÖDÜL

        Cenor Group Türkiye Başkanı Antony Khoi, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kocaeli’nin hızla gelişen bir kent...

BÜYÜT

 

 

 

 

Cenor Group Türkiye Başkanı Antony Khoi, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kocaeli’nin hızla gelişen bir kent görünümünde olduğunu söyleyen Khoi, Kocaeli ile yakından ilgilendiklerini söyledi.

 

‘GELECEĞİN PROJESİ’ ÖDÜLÜ

İzmit’le ilgili hazırladıkları projenin 5 Haziran 2014’te Londra Doğa Tarihi Müzesi’nde yapılan ‘2014 Küresel RLI Ödülleri’ yarışmasında ‘Geleceğin Projesi’ kategorisinde En İyi Ödül’e layık görüldüğünü belirten Khoi, “Aldığımız ödülü Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na hediye etmeyi uygun gördük” dedi.

 

KOCAELİ TANINACAK

Ödülü İzmit’e getirmekten mutluluk duyduklarını söyleyen Khoi, “Dünyada 50 ülkeden 150 proje bu ödüle aday oldu. İzmit Town Center projesi bu adaylar arasında en iyisi seçilerek birinciliğe layık görüldü. Bu Kocaeli’nin dünyadaki tanınırlığını da artıracak önemli bir ödül” diye konuştu.

 

İNSAN HAYALLERİYLE YAŞAR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu ise hediye edilen ödülün son derece anlamlı olduğunu söyledi. İnsanların hayal ettiği müddetçe yaşayabileceğini vurgulayan Karaosmanoğlu, “Hayal durursa hayat da durur. Projeler de hayal ürünüdür. Sizi bu projeden dolayı tebrik ediyoruz. Kentimize verdiğiniz katkılardan dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

14 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR