AKP Kartepe’ye 5 bin yeni üye

AKP Kartepe İlçe Teşkilatı’nın önceki akşam Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlediği tören ile 5 bin kişi partiye üye oldu. İlginin büyük...

BÜYÜT

AKP Kartepe İlçe Teşkilatı’nın önceki akşam Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlediği tören ile 5 bin kişi partiye üye oldu. İlginin büyük olduğu törene, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün de katıldı.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek tarafından başlatılan üye kampanyası kapsamında ilk tören önceki akşam AKP Kartepe İlçe Teşkilatı tarafından yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene, milletvekillerin yanı sıra Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün de katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, rahatsızlığı nedeniyle törende yerini alamadı. Açılış konuşmasını yapan AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, “Biz göreve geldiğimizde 4 bin üyemiz vardı. Partimize üye olmak isteyen kişiler haricinde yoğun bir çalışma içerisine giremedik. Civelek’in yüzde 20 hedefi sonrasında, çalışmalara hız verdik. bin hedefini yakaladık. 25 Mart kadar seçmen sayısını bir puan da olsa geçeceğiz” dedi.

HEDEFİMİZ 2023
Civelek ise, “Bu parti büyük bir ailedir. Bizim sıralamamız 47’deydi. Hedefimiz yüzde 20 olarak belirlendi. Hayatım boyunca yaptığım üye sayısı 10’dur. Kadın ve gençlik kollarımız olmasa biz yandık. İl yönetiminde herkes 250 üye yapacak. Kartepe ilçesinin hedefini yüzde 25 olarak belirledik” diye konuştu. Ardından söz alan Bakan Ergün, “İlk hedefimiz 2023. Kocaeli'de çok önemli işler yaptık. Beş seçim üst üste partimiz kazanacak. Heyecan ve hizmet devam ettiği sürece bu olur. Türkiye'nin sahibi halktır, millettir” şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından partiye yeni üye olanlara rozetleri takıldı. Tören sonrası Bakan Ergün ile il protokolü, çevre sorunlarıyla ilgili yemekli toplantıya katıldı.

27 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR