Güzeloğlu: Gençlerimiz her başarıyı elde edecek bir potansiyele sahip

P&G Firması Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, Türk Milli Olimpiyat Komitesi Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Tugay ve beraberindekiler Güzeloğlu’na...

BÜYÜT

P&G Firması Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, Türk Milli Olimpiyat Komitesi Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Tugay ve beraberindekiler Güzeloğlu’na Olimpik Anneler projesi hakkında bilgi sunumunda bulundular.

 

Hasan Basri Güzeloğlu ziyaret nedeniyle yaptığı konuşmasında,  “Kocaeli Türkiye çapındaki değeri, önemi ve derinliği bilinen bir ilimiz. Türkiye’yi geleceğe taşıyan ve özellikle üretim gücünün ve imalat sanayinin merkezi olan adeta Türkiye’nin kalbi olan bir kentimiz” dedi.

 

Güzeloğlu “Bu büyüklüğün yanı sıra öncelikle ve özellikle yoğunlaştığımız alanlardan biri de şüphesiz spor. Sporun her yaşta, herkes için gerekli ve çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Özelikle gençlerimiz ve çocuklarımız için bu önceliğimizi bir yönetim politikası olarak da her fırsatta vurguluyor ve hayata geçirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Vali Güzeloğlu “Kocaeli ülkemizin lisanslı sporcu ve genç sporcu sayısında en önlerde yer alan bir ilimiz. Tabi bunu sürdürülebilir kılmak, çoğaltmak ve bunu uluslararası alanda Ay Yıldızlı bayrağımızı gönderde hepimizin gururu olacak şekilde o başarıya taşımak da yapılması gereken bir diğer çalışma. Bu noktada bizim çalışmalarımız devam ederken, yine ilimizde üretim yapan uluslararası ve Türkiye için çok önemli katma değer yapan P&G şirketimizin Olimpik Anneler sosyal sorumluluk projesine Kocaeli’ni de dahil etmesinden mutluluk duydum” diyerek konuşmasını sürdürdü.

 

Güzeloğlu son olarak “Umut ediyorum ve inanıyorum Türkiye her zorluğu aşacak ve gençleriyle her başarıyı elde edecek bir potansiyele sahip. Kocaeli’de bu konuda önemli katkı sağlayacaktır” diyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

25 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR