MHP, 11 milletvekili adayı ile Karamürsel’e çıkarma yaptı!

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP, 11 milletvekili adayını ilçe halkına tanıttı. Toplantıda DP Karamürsel ilçe yöneticilerini...

BÜYÜT

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP, 11 milletvekili adayını ilçe halkına tanıttı. Toplantıda DP Karamürsel ilçe yöneticilerinin da olması dikkat çekti.
MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı belki de kurulduğundan beri en hareketli günlerinden birini yaşadı. Seçim çalışmaları için milletvekili adaylarının ikişer üçer kişilik ekipler halinde yaptıkları ziyaretler yerine MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı Kocaeli’ndeki 11 milletvekili adayının tamamını Karamürsel halkına ve partililere tanıtarak bir ilke imza attı.

SLOGAN ATILDI
MHP Kocaeli Milletvekili adayları Lütfü Türkkan, Ruhi Çavdar, İsmail Kurt, Hilal Elmas, Çağdaş Duyar, Rıza Ağdağ, Mehmet Veysel Besnili, İsmail Okumuş, Filiz Kıymaz, Veysel Çelik ve Hamit Kuş’un Karamürsel’de kendilerini tanıttığı toplantıyı çoğunluğunu bayanların katıldığı 2 bin civarında kalabalık izledi. İskele meydanında genç Bozkurtların sloganları ve partililerin sevgi gösterileri ile karşılanan MHP’nin Kocaeli 11 Milletvekili adayının tanıtım toplantısında en çok ilgiyi Lütfü Türkkan ve eski il başkanı Ruhi Çavdar gördü.

YILDIRIM’A YÜKLENDİ
Lütfü Türkkan’ın “ İktidar olmak için değil, Türkiye’nin istikbalini kurtarmak için yola çıktık” diyerek yaptığı konuşmadan önce konuşan MHP Karamürsel ilçe Başkanı Cüneyt Giritlioğlu’nun konuşması tanıtım toplantısına damga vurdu ve alkışlarla karşılandı. Giritlioğlu “Geçmişini unutan toplumlar, geleceklerini şekillendiremez” diyerek başladığı konuşmasında bir süre önce AKP’ye geçen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım için, kimisi de dün, “AKP kazanmasın, ben kazanayım” diyerek sağdan soldan her kesimden oy dilendiğini unuttu, geçmişini unuttu, verdiği sözleri unuttu, ettiği hakaretleri unuttu, onurunu unuttu, gitti AKP’li oldu” dedi ve AKP’nin halka neler unutturduğunu sıraladı.

SİZDE ONLARI UNUTUN
Çocuklarımıza bayramlık almayı unuttuk, Bayramlarda kurban kesmeyi unuttuk diyerek sözlerini sürdüren Giritlioğlu, “AKP ne yaptı? Vatandaşı unuttu. İşçiyi unuttu, esnafı unuttu, köylüyü unuttu, üreticiyi unuttu, çiftçiyi unuttu, memuru unuttu dedikten sonra “ama vatandaş unutmadı” dedi. Artık sıra sizde Karamürselliler diyen Giritlioğlu, “Bu rezaletleri unutanları siz de unutun. Sizleri unutanları siz de unutun. Onları öyle bir unutun ki, arkalarına bile bakmadan soluklarını Kasımpaşa’da alsınlar” dedi.

09 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR