Fen İşleri’nde mesai öncesi bayramlaşma

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai öncesinde Fen İşleri’nde düzenlenen bayramlaşmaya kat...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai öncesinde Fen İşleri’nde düzenlenen bayramlaşmaya katıldı. Artık bir gelenek haline gelen bayramlaşmada Fen İşleri personeline seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’ Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak, büyük bir hizmet ekibi, büyük bir hizmet ailesi olduk. Hep birlikte Kocaeli’ni daha güzel, daha temiz, daha sağlıklı bir kent haline getiriyoruz’’ dedi.

BİR FEN İŞLERİ KLASİĞİ
Fen İşleri Daire Başkanlığı’nda artık bir gelenek haline gelen bayram sonrası ilk mesai sabahında iş başı yapmadan bayramlaşma programı, bu yılki Kurban Bayramı’nın ardından da tekrarlandı. Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman ile personel, düzenlenen bayramlaşma programında Başkan Karaosmanoğlu’nu misafir etti. Başkan Karaosmanoğlu’na Fen İşleri personeliyle gerçekleşen bayramlaşma programında Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı eşlik etti.

HİZMETLERİMİZ KENTLE SINIRLI DEĞİL
Başkan Karaosmanoğlu’na bayramlaşma programında kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür eden Fen İşleri Daire Başkanı Akman, personelin bayramını da kutladı. Sözlerine 10 Kasım olması nedeniyle ölümünün 73. yılında devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anarak başlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Van’dan yine acı haberler aldık. Üzerimize ne düşüyorsa hemen harekete geçtik, acil kurtarma ekiplerimize tekrar Van’a yolladık. Yaşanan ilk depremde de kurtarma ve yardım ekiplerimizi göndermiştik. Büyükşehir olarak hizmetlerimiz sadece Kocaeli ile sınırlı değil. Böyle olaylarda Türkiye’nin diğer illerine ve yurt dışına da hizmet götürüyoruz’’ ifadesini kullandı.

BÜYÜK BİR HİZMET AİLESİ
Fen İşleri personeline, ‘’Değerli hizmet arkadaşlarım’’ şeklinde seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalar ve hizmetlerle Türkiye’de örnek alınan, yardımına başvurulan bir belediye olmuştur. Van depreminin ardından günde 6-7 bin kişinin sıcak yemek ihtiyacını karşılamak üzere ekiplerimizi hemen gönderdik. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak, büyük bir hizmet ekibi, büyük bir hizmet ailesi olduk. Arkadaşlarımız günün şartlarına göre kendilerini yeniliyor, devamlı ileriye gidiyoruz. Hep birlikte Kocaeli’ni daha güzel, daha temiz, daha sağlıklı bir kent haline getiriyoruz. Emekleriniz için teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

10 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR