Ginger&'li Başkan

12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde AKP İl Teşkilatı tarafından yeni bir tanıtım modeli bulundu. ABD Başkanı George W. Bush tarafınd...

BÜYÜT

12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde AKP İl Teşkilatı tarafından yeni bir tanıtım modeli bulundu. ABD Başkanı George W. Bush tarafından ilk kez kullanılan Ginger, kentimizde AKP tarafından tanıtım amaçlı kullanılacak. Gingir’i AKP İl Teşkilatı seçim gününe kadar kiraladı.

GİNGER’Lİ TANITIM
12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde AKP İl Başkanlığı vatandaşa ulaşmanın her yolunu deniyor. AKP’de İl Başkanlığına atanan Mahmut Civelek, gençliğinin verdiği enerji ve heyecanla seçimlerde vatandaşa ulaşmak için her yolu deniyor. Başkan Civelek, parti binası önünde gingir ile yapılacak tanıtım hakkında basın mensuplarına bilgi verdi. Gingir’i ilk deneyen Başkan Mahmut Civelek oldu.

GİNGER HER YERDE OLACAK
İl Başkanı Mahmut Civelek gingirli tanıtım sonrasında il yönetim kurulu toplantısına katıldı. Başkan Civelek “Son 10 güne girdik. Geri kalan günlerde daha iyi nasıl çalışacağız hesabını yapıyoruz. Çalışmalarımız bugüne kadar nasıl devam etiyse bundan sonra da devam edecektir. 3 tane yeni broşür hazırladık. Bu broşürler de 2023 vizyonu, 2002-2011 karşılaştırması, gençlik ve kadın kollarımızla sahanın her yerinde çalışıyoruz. Ginger ile kentin her yerinde dolaşılacak. Yürüyüş yolundan, Gebze ilçesine kadar her yere gidecek. Bir tane olacak. 10 gün daha yoğun çalışacağız” açıklamasında bulundu.

KARANLIK ELLER
Yeni Cuma Camii bahçesinde yaşanan olayların sorulması üzerine Başkan Civelek “Sadece Yeni Cuma Camii bahçesinde yaşanan bir olay değildir. Gölcük’de Kartepe’de yapılmaya çalışılıyor. Biz her zaman ifade ediyoruz. Bizim toplumumuza bu gerilimlerden fayda gelmez. Bu tür gerilimleri oluşturan hep karanlık ellerdir. Şu parti bu parti değildir. O partilerinde bu işin içine çekmek isteyen karanlık eller, yani bu tür şeylere herkesin hassasiyet göstermesi gerekiyor. Bu gerginlik istenmediğini kentimizde biliyorum. Bu tür durumların ne tarafı nede içerisinde oluruz. Bu şehrimize fayda getirmez. Son günlere doğru arttırılmaya çalıştığını görüyoruz. Teşkilatlarımızı bu yönde uyarıyoruz. Biz sadece broşürlerimizi bastırır, halkımıza ulaşamaya çalışırız” açıklamasında bulundu.

01 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR