GEFCO’dan Çayırova’ya yatırım

        2012 senesinde Tuzla Lojistik Merkezi’nde müşterilerine depolama ve gümrüklü depo alanı hizmeti vermeye başlayan GEFCO Türkiye, yüksek büyüme...

BÜYÜT

 

 

 

 

2012 senesinde Tuzla Lojistik Merkezi’nde müşterilerine depolama ve gümrüklü depo alanı hizmeti vermeye başlayan GEFCO Türkiye, yüksek büyüme hızıyla orantılı olarak gelen talep doğrultusunda Çayırova’da yer alan yeni depo yatırımını tamamlayarak hizmete sundu.

 

MOTOSİKLETLER İÇİN

GEFCO Türkiye, yeni deposunda sanayi üreticileri ile beraber 2 tekerlekli araçlara yönelik hizmet sunuyor. Müşterilerinin büyümelerine ve yeni gereksinimlerine uygun olarak yatırımlarını geliştiren GEFCO Türkiye’nin Çayırova’daki yeni depo alanının 5 bin metrekaresi serbest depo olarak planlandı ve nisan ayının ortasında faaliyete başladı. Gümrüklü alan olarak kullanılması planlanan 5 bin metrekarelik alan ise, Derince Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olacak ve mayıs ayı ortasına kadar faaliyete geçecek.

 

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ

GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Ortadoğu Bölge Müdürü Fulvio Villa, GEFCO’nun Türkiye’deki organik büyümesini devam ettireceğini belirterek yeni depo yatırımı ile de şirketin global vizyonuna uygun olarak ilerlendiğini kaydetti. GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Zafer Özkök ise firmanın en önemli önceliğinin müşterileri için değer yaratmak olduğunu belirtti. Müşterilerine karayolu, havayolu, denizyolu gibi nakliye hizmetlerinin yanı sıra, depolama ve gümrük müşavirliği danışmanlığı da sunduklarını belirten Özkök sundukları bu hizmetler sayesinde şirketin temel ticari faaliyetlerine odaklanmasını sağladıklarını belirtti.

08 Mayıs 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR