Demir: Askerlerin muazzam zaferi tarihin şanlı sayfalarında yerini aldı

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı Yücel Alpay Demir; yönetim kurulu üyeleri Doç. Dr. Gazi Ceylan Uçgun, Yrd. Doç. Tekin Yeken, Dr. Ayhan Arpacı, S...

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı Yücel Alpay Demir; yönetim kurulu üyeleri Doç. Dr. Gazi Ceylan Uçgun, Yrd. Doç. Tekin Yeken, Dr. Ayhan Arpacı, Sezin Türkkal, Hanife Akyayla, Yılmaz Danacı ve Emre Denizbilgini ile 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında basın açıklaması gerçekleştirdi.

 

“UNUTAMAYACAKLARI BİR DERS VERİLDİ”

Yücel Alpay Demir, herkesin Zafer Bayramı’nı kutlayarak, “26 Ağustos’ta başlayan ve 30 Ağustos’ta zaferler sonuçlanan Büyük Taaruz’la bu topraklardan Türklüğü sileceği hayaline kapılanlara hiç unutamayacakları bir ders verilmiştir. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa ve askerlerinin bu muazzam zaferi tarihimizin şanlı sayfalarında hak ettiği yeri almıştır. Bu iki tarih Türkiye Türklüğünün tarihinde son derecede hayatî öneme sahiptir” dedi.

 

“HAİNLERE HADLERİ BİLDİRİLECEK”

Demir, “Şurası bir gerçek ki, Türk milleti bu topraklarda kesintisiz siyasî hâkimiyetini 26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi sayesinde kurmuştur. Bugün de Türk devleti; yapıları ve amaçları farklı gibi görünen ama hepsi de küresel oyun kurucularla işbirliği yapan bazı örgütlerin ağır saldırıları karşısındadır. Bütün tahribata rağmen Türk milleti ve devleti bu hainlere haddini bildirecek, onların efendilerine de büyüklüğünü gösterecektir” şeklinde konuştu.

31 Ağustos 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR