Türk Telekom’dan Kocaeli’de “Kurumsal Müşteri Günleri”

Türk Telekom’un Kocaeli’de yapılan “Kurumsal Müşteri Günleri” etkinliğinde kamu kurumlarına, hayatı kolaylaştıran çözümler tanıtıldı. KOBİ’lere ise av...

BÜYÜT
Türk Telekom’un Kocaeli’de yapılan “Kurumsal Müşteri Günleri” etkinliğinde kamu kurumlarına, hayatı kolaylaştıran çözümler tanıtıldı. KOBİ’lere ise avantajlı hizmetleri ve kampanyalar hakkında bilgi verildi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un düzenlediği “Kurumsal Müşteri Günleri” etkinliği Kocaeli’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve mükemmel hizmet anlayışı vizyonuyla düzenlenen etkinlikte, Türk Telekom’un kamu kurumları ve KOBİ’ler için önemli fırsatlar içeren ve hayat kolaylaştıran hizmetleri tanıtıldı. Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanlığı tarafından organize edilen “Kurumsal Müşteri Günleri” Kocaeli etkinliğine Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İhsan Ertuğrul, PTT Başmüdürü Necati Yoldaş ile kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yetkilileri ve Kocaeli OSB firmaları ile birçok kurumsal firma yöneticileri de katıldı.


E-DEVLET HİZMETLERİ
VE ÖZEL ÇÖZÜMLER
Kamu kurumlarıyla yapılan toplantıda, Türk Telekom’un bilgi ve iletişim teknolojileri ile kamu kurumlarının ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran, hepsi birer marka niteliği kazanmış e-devlet hizmetleri ile kamu sektörüne özel çözümleri tanıtıldı.
Türk Telekom Kocaeli İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı, yaptığı açılış konuşmasında başta e-devlet projeleri olmak üzere alanında örnek, markalaşmış, hayatı kolaylaştıran pek çok projenin iletişim altyapısını Türk Telekom’un sağladığını ve sektörlere çözümler ürettiklerini belirterek, şu bilgileri verdi: “Eğitim sektöründe, Türk Telekom Grubu olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 37 bin okulu internete bağlıyoruz. Aynı zamanda Fatih Projesi’nin ilk fazında 2.236 okulun intranet bağlantısının kurulumlarını sürdürüyoruz. Sağlık sektöründe yine kurumların ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor; hastanelerin yüksek hızlı internet erişimlerini gerçekleştiriyor ve Sağlık Bakanlığı’na ait donanımları Türk Telekom veri merkezlerinde barındırıyoruz. Belediyeler ve iştirak şirketlerinin tüm iletişim ihtiyaçları büyük oranda Türk Telekom tarafından sağlanıyor” dedi.


FİNANS SEKTÖRÜ
Açılış konuşmasının ardından Türk Telekom Kamu Müşteri Yöneticisi Yasin Yarbay, finans sektöründe kamu bankalarının telekomünikasyon altyapısını da Türk Telekom’un sağladığını belirterek, şöyle konuştu: “Örneğin T.C. Ziraat Bankası’nın 1.500’den fazla şubesine fiber altyapı tesis edilerek, ülke genelindeki tüm şubelerini VPN altyapısı ile birbirine bağladık. Borsa İstanbul’da veri merkezi konusunda Türk Telekom’dan hizmet alıyor. Güvenlik sektöründe ise Jandarma Genel Komutanlığı’nın binden fazla birimini VPN altyapısı ile tek çatı altında topladık. Emniyet Genel Müdürlüğü ile yürüttüğümüz Metropol Projesi ile kurumun 160 biriminde, noktadan noktaya metro ethernet erişim olanağı sağladık. Adalet Bakanlığı’nın SEGBİS Projesi ile Türk Telekom, TTVPN erişimiyle artık duruşmaların video kayıtlarının tutulabilmesine, ifadelerin video konferans ortamı ile uzaktan da alınabilmesine olanak tanıyor” dedi.

“BİZ” KAMPANYALARI
Türk Telekom KOBİ Müşteri Yöneticisi Ahmet Bektaş yaptığı açıklamada KOBİ’lere özel çözümlerle tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan ve iş hacimlerini büyütmelerine destek olan Türk Telekom’un, kurumsal müşterilere daha hızlı servis ve ayrıcalıklı hizmet vermek üzere hayata geçirdiği 444 4 KMH (564) Çağrı Merkezi hizmeti ve avantajlarla dolu ses ve data ürünleri kampanyaları hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi. Türk Telekom, TTNET ve Avea’nın platform olarak kurduğu ve işyerlerinin iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan ekonomik olarak karşılayan “BİZ” kampanyaları hakkında da katılımcılara bilgi aktardı.

02 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR