Emre Kahraman: Erinç'in haddi değil

AKP İl Başkanı Emre Kahraman parti binasında düzenlediği basn toplantısında CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip E...

AKP İl Başkanı Emre Kahraman parti binasında düzenlediği basn toplantısında CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na yönelik sarf ettiği cümlelere sert yanıt vererek, “Haddine değil” yorumunda bulundu.

 

50 ASİL ÜYE KIZILCAHAMAM’DA

Hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler veren AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “50 il gençlik kolları asil üyemizi, 50 il gençlik kolları yedek üyemizi ve 12 ilçe gençlik kolları başkanımızı Kızılcahamam’da kamp programına dâhil ettik. 3 gün süren birçok eğitim programının olduğu kampımıza Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımızın oğlu Sn. Bilal Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Melih Gökçek ve Eski Bakanımız Sn. Taner Yıldız katılım sağlayarak kıymetli fikirlerini bizlerle paylaştılar” dedi.

 

“KAMPÜSE HOŞ GELDİN” PROJESİ

Genel merkezimizin teşrifiyle 1.bölge il başkanları kampımızı Kocaeli'de gerçekleştirdik diyen Kahraman “14 İl Gençlik Kolları başkanımızı Kocaeli’mizde ağırladık. 2 gün süren kampımızda hem eğitimler aldık hem de teşkilatlarımız ile ilgili verimli istişarelerde bulunduk. Üniversite öğrencilerine yönelik “Kampüse Hoş Geldin” projemiz kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde Kocaeli'mize gelerek üniversite okuyacak kardeşlerimize yardımcı olduk. 2 bin genç kardeşimize kayıtlar ile alakalı, dersler ile alakalı, yurtlar ve barınma ile alakalı, ulaşım ile alakalı üniversite teşkilatımız aracılığıyla yardımda bulunarak rehberlik ettik. Bu çalışmaların dışında 12 ilçemiz ile Kocaeli’nin bütün mahallerinde iz bırakacak çalışmalar yaparak genç kardeşlerimize ulaşmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

“BAKANIMIZ FİKRİ IŞIK’I AĞIRLAYACAĞIZ”

Bu çalışmalar sonucunda genel merkezimizin takip ve organize ettiği Teşkilat Performans Sistemi’nde AK Gençlik Kocaeli olarak rekor puan 96,65 puan ile Türkiye 1.si olduk diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Kahraman “Gençlik adına yapılan başarılı çalışmaları puanlandıran sistem içerisinde Kocaeli'mizin 11 ilçesi Türkiye’deki 957 ilçe içerisinde ilk 11'de yer aldı. İnşallah Önümüzdeki günlerde genişletilmiş yürütme kurulları toplantısında Milli Savunma Bakanımız Sn. Fikri lşık'ı ağırlayacağız. Aynı zamanda Kasım ayında planladığımız gençlik kolları genişletilmiş mahalle başkanları toplantımızda Ankara’dan sürpriz bir bakanımız Kocaeli'mizde ağırlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

“HİLKAT GARİBESİ CÜMLELER”

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç’in geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na yönelik sarf ettiği sözlerine karşılık veren Kahraman, “Biz gençlik adına bu denli dertlenirken Ana muhalefet partisi Kocaeli gençlik kolları başkanımızın geçenlerde söylemiş olduğu hilkat garibesi cümlelere üzüldük. Murat kardeşim tanıdığım kadarıyla heyecanlı ve teşkilatına değer katmaya çalışan birisi. Ancak başta kendini bu ülkeye adamış, cumhuriyet tarihi boyunca yapılmamış işler başarmış, Türkiye Cumhuriyeti’nin lideri Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili söyledikleri kendisinin haddine değildir” dedi.

 

“FAALİYET RAPORU GÖNDEREBİLİRİZ”

Ek olarak Kocaeli'deki değişimin mimarı, Kocaeli'de ve Türkiye’de yerel yönetimler konusu olunca akla ilk gelen kişilerden olan bu şehrin İbrahim Başkanı ile ilgili sarf ettikleri kendisinin haddine değildir diyen Kahraman “Az önce söylediğimiz gibi arkadaşımızın bu heyecanını gençlik adına sahaya yansıtacak şekilde gündem olmasını teklif ediyoruz. Eğer aynı şekilde gündeme gelmek için siyasi büyüklerimize haddi olmadan laf atmaya devam edecekse, gençlik adına yaptığımız çalışmalar ile ilgili bir faaliyet raporu göndererek kendisine yardımcı olabiliriz” açıklamasında bulundu. Serkan BORLAK

05 Ekim 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR