Yeni Kartepe Müftüsü, Üzülmez’i ziyaret etti

Yeni müftüye hayırlı olsun dileğinde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “İlçenin yeni kamu yöneticilerine Allah uyum içinde çalışmayı nasip et...

BÜYÜT

Yeni müftüye hayırlı olsun dileğinde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “İlçenin yeni kamu yöneticilerine Allah uyum içinde çalışmayı nasip etsin” dedi.

 

Kartepe Müftüsü İsmail Gülşen’in Mersin Akdeniz İlçe Müftülüğü’ne atanmasının ardından yerine Zonguldak Devrek İlçe Müftüsü Mustafa Nurgün, cuma günü yeni görevine başladı. İlk gün ilçe protokolü ile tanışan yeni Müftü Nurgün, Kocaeli Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti.

 

Kartepe Müftüsü’nün göreve başladığını belirten Kocaeli Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, “Müftümüz Mustafa Nurgün, bugün görevine başlamıştır. Görevinin kendisi, ailesi ve ilçemiz için hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi. Kartepe Müftüsü Mustafa Nurgün de, “Mübarek Cuma gününde güzel ilçemiz Kartepe’de göreve başladım. Bizlere rehberlik ve önderlik yapacak İl Müftümüz ve ilçe protokolümüz yanında vatandaşlarımızın desteği ve gönül birliği ile güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Yeniliklerden bahseden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de, “Kartepemizin ve yeni neslimizin şekillenmesi adına çok önemli görevler üstleneceğine inandığımız yeni müftümüze, hayırlı olsun dileklerinde bulunmak istiyorum. Bu dileklerin yanında Kartepe’de benim de altıncı ayım doldu. Kaymakamımızla birlikte yeni milli eğitim müdürü, emniyet müdürü ve müftümüzle kamu yöneticilerimiz yenilendi. Kartepemiz her şeyiyle yenileniyor. Yenilenme uyum ile harmanlandığında hedefimiz olan üst düzey hizmet politikamıza ulaşacağız. Amacımız Kartepe’ye, Kartepeli hemşerilerimize hak ettiği hizmeti sunmaktır” dedi.

07 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR